Jak vytvořit e-shop a odstartovat úspěšný obchod?

Vytvořte si vlastní e-shop během několika sekund. Zdá se vám to nemožné? S tímto systémem to zvládnete a navíc přesně podle vašich představ. Jediné co potřebujete je připojení k internetu a základní znalost práce na počítači.

V jednom systému získáte vše co potřebujete pro úspěšný e-shop. Atomer je systém na pronájem e-shopů pro který je samozřejmostí přidávání a editování nových výrobků, přehledný detail objednávky, platba za zboží dobírkou, prostřednictvím internetbankingu, úprava skladu, export do PDF, vlastní emailová adresa a spoustu dalších užitečných funkcí.

atomer - Jak vytvořit e-shop

Náhled administrace

Platíte jen za to, co se rozhodnete využívat!

Jednu z výhod tohoto systému na pronájem e-shopů je že si můžete vybrat z několika cenových balíčků, který si i během ostrého provozu můžete měnit. Výsledkem tedy je že platíte jen za služby, které využíváte bez dalších měsíčních poplatků. Navíc nemusíte ztrácet čas různými platbami jelikož Atomer má možnost pracovat s kreditním systémem. Kredit se ti snižuje o poplatky za jednotlivé atomy. Cena za jednotlivý modul se ti snižuje podle toho na jaké časově období si ho objednáš (30 dnů, 90 dnů, 360 dnů).

Zkouška e-shopu ZDARMA!

Pokud si chcete vyzkoušet online podnikání vytvořením e-shopu. Není nic snadnějšího než to zdarma vyzkoušet jak tvorba eshopů probíhá.
Pro přihlášení (registraci) postačí emailová adresa a heslo do administrace. To vše proběhne během okamžiku a jste připraveni pro první přihlášení do administrace.
Po přihlášení se dostanete na úvodní stránku, kde můžete ihned začít s editací vašeho e-shopu. Editace probíhá velice jednoduše a snadno pochopitelnou a intuitivní formou, kterou zvládnete i bez nutnosti odborných znalostí.
K dispozici máte několik možností editace včetně nastavení SEO což u některých konkurenčních produktů postrádám.
E-shop obsahuje spoustu užitečných funkcí a modulů jako jsou např. reklamní bannery, formuláře, statistiky, ankety atd.

Pro ty, kteří narazí na nějakou překážku je k dispozici technická podpora pomocí telefonu nebo pomocí formuláře, kde definujete své požadavky a do několika málo hodin můžete dostat odpovědi na vaše otázky.
V případě že se vám pronájem pronájem e-shopů nevyhovuje můžete využít i možnosti eshop na míru.

atomer_sablony

Využití šablon pro e-shop

Atomer nezapomíná ani na pěkný a přehledný vzhled obchodu. Jelikož vhled je prvním co návštěvník stránek zhodnotí máte na výběr z předpřipravených šablon zdarma nebo si necháte vytvořit vlastní jedinečný design.

Related Posts

 • 86
  Potřebujete jednoduše vytvořit nějakou anketu, průzkum či dotazník online a navíc zadarmo? Tento problém Vám může vyřešit online aplikace MojeAnketa.cz. Tato online aplikace je nástrojem na vytvoření průzkumu online jak pro pro studenty tak i pro firmy. Výsledkem takové ankety nebo průzkumu pak může být jak excelovská tabulka dat plus…
  Tags: a, online, stránky, web, internetu, finance, internet, nástroje, zdarma, tip
 • 86
  Je to přesně 20 týdnů co se objevil na českém internetu pay-per-post systém KUPčlánek.cz. Mnozí mu už na začátku prorokovali zánik, ale opak je pravdou. Za prvních 20 týdnů provozu se popral nejen s porodními bolestmi, nebo konkurencí, ale získal již silnou a stabilní pozici na trhu s placenými články v ČR. V pondělí…
  Tags: a, s, se, web, internetu, finance, internet, online, nástroje, zdarma
 • 83
  Jak již samotný název článku napovídá „Nástroj na správu Email marketingu až 5000 kontaktů a 15 tisíc emailů zdarma„ chci vás dnes upozornit na jednu zahraniční službu, která může být velkým konkurentem domácím zpoplatněným službám tohoto druhu. Jedná so o nástroj s názvem MailKitchen. Tento online softwarový program je vysoce…
  Tags: a, zdarma, s, se, můžete, k, internetu, web, finance, internet
 • 81
  Ideálním pomocníkem pro překladatelské služby se může stát nový startup jménem Lingvus. Za založením tohoto projektu stojí pánové Tomas Mohr a Rostislav Levkovič, kteří se rozhodli tento projekt realizovat. Realizační tým projektu Lingvus (nahoře Tomas Mohr dále z leva Constantine Stanishevsky Rostislav Levkovič, a Andrey Dabrakou). Hlavním cílem Lingvus je dostat…
  Tags: a, se, web, internetu, finance, internet, online, nástroje, zdarma, tip
 • 81
  Hodinový programátor je nově spuštěný projekt v oblasti IT služeb, jehož cílem je změnit přístup v oblasti nákupu těchto služeb a ušetřit tak značné finanční prostředky vynakládané na tuto oblast. Idea hodinového programátora je velice jednoduchá. Pokud potřebuji nějakou službu v IT, najdu si kompetentní osobu s dostatečnými zkušenostmi, potřebným vzděláním a především s výhodnou…
  Tags: a, se, že, s, web, internetu, finance, internet, online, nástroje
, , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *