Jak vytvořit e-shop a odstartovat úspěšný obchod?

Vytvořte si vlastní e-shop během několika sekund. Zdá se vám to nemožné? S tímto systémem to zvládnete a navíc přesně podle vašich představ. Jediné co potřebujete je připojení k internetu a základní znalost práce na počítači.

V jednom systému získáte vše co potřebujete pro úspěšný e-shop. Atomer je systém na pronájem e-shopů pro který je samozřejmostí přidávání a editování nových výrobků, přehledný detail objednávky, platba za zboží dobírkou, prostřednictvím internetbankingu, úprava skladu, export do PDF, vlastní emailová adresa a spoustu dalších užitečných funkcí.

atomer - Jak vytvořit e-shop

Náhled administrace

Platíte jen za to, co se rozhodnete využívat!

Jednu z výhod tohoto systému na pronájem e-shopů je že si můžete vybrat z několika cenových balíčků, který si i během ostrého provozu můžete měnit. Výsledkem tedy je že platíte jen za služby, které využíváte bez dalších měsíčních poplatků. Navíc nemusíte ztrácet čas různými platbami jelikož Atomer má možnost pracovat s kreditním systémem. Kredit se ti snižuje o poplatky za jednotlivé atomy. Cena za jednotlivý modul se ti snižuje podle toho na jaké časově období si ho objednáš (30 dnů, 90 dnů, 360 dnů).

Zkouška e-shopu ZDARMA!

Pokud si chcete vyzkoušet online podnikání vytvořením e-shopu. Není nic snadnějšího než to zdarma vyzkoušet jak tvorba eshopů probíhá.
Pro přihlášení (registraci) postačí emailová adresa a heslo do administrace. To vše proběhne během okamžiku a jste připraveni pro první přihlášení do administrace.
Po přihlášení se dostanete na úvodní stránku, kde můžete ihned začít s editací vašeho e-shopu. Editace probíhá velice jednoduše a snadno pochopitelnou a intuitivní formou, kterou zvládnete i bez nutnosti odborných znalostí.
K dispozici máte několik možností editace včetně nastavení SEO což u některých konkurenčních produktů postrádám.
E-shop obsahuje spoustu užitečných funkcí a modulů jako jsou např. reklamní bannery, formuláře, statistiky, ankety atd.

Tip na příspěvek:  Formulář o dopravní nehodě

Pro ty, kteří narazí na nějakou překážku je k dispozici technická podpora pomocí telefonu nebo pomocí formuláře, kde definujete své požadavky a do několika málo hodin můžete dostat odpovědi na vaše otázky.
V případě že se vám pronájem pronájem e-shopů nevyhovuje můžete využít i možnosti eshop na míru.

atomer_sablony

Využití šablon pro e-shop

Atomer nezapomíná ani na pěkný a přehledný vzhled obchodu. Jelikož vhled je prvním co návštěvník stránek zhodnotí máte na výběr z předpřipravených šablon zdarma nebo si necháte vytvořit vlastní jedinečný design.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons