SuperFaktura nejen pro tvorbu faktur

Nový online projekt SuperFaktura přináší na český trh čerstvý vítr v oblasti online služeb pro živnostníky a podnikatele. Zejména začínající podnikatelé dokáží ocenit jednoduché a intuitivní ovládání.

superfakura

Co je SuperFaktura?

SuperFaktura je jednoduchý ekonomický systém s využitím v online prostředí. Je určen zejména pro malé firmy, které chtějí mít vždy přístup ke svým údajům. Jak už z názvu vyplývá, aplikace umožňuje vystavování faktur. Kromě toho nabízí i možnost:

  • evidence nákladů
  • statistiky
  • evidenci úhrad a párování plateb s bankovním výpisem
  • tvorbu cenových nabídek
  • online platbu a platbu mobilem přes QR kód
  • jednoduchý sklad
  • hybridní poštu (odeslání faktur poštou)
  • multiusera (různi uživatelé jednoho konta)
  • import a export do účetních softwarů
  • API přístup

Jelikož jde o CLOUD řešení, není potřebná žádná instalace. Uživatel má přístup z jakéhokoliv místa přes internet. Data jsou bezpečně uložena a zálohována.

Jak vznikla myšlenka na tuto službu?
Myšlenka vytvořit takový produkt vznikla, když nás při vystavování faktur a řešení administrativy omrzel každodenní boj s Excelem. Hledali jsme na trhu vhodný program. Žádný neodpovídal našim představám. Byli moc komplikované, některé vyžadovaly znalosti účetního a jiné zas nabízeli funkce, které jsme nepotřebovali. Tak jsme začali vyvíjet SuperFakturu.

Kdo za projektem SuperFaktura stojí?
Za projektem SuperFaktura se skrývá tým houževnatých pracovníků slovenské společnosti 2day, s. r. o. – malé webové firmy. Před zrodem SuperFaktury jsme vytvářeli zejména webové stránky a aplikace na zakázku. Poté, co jsme si uvědomili, že to, co je dobré pro nás, může posloužit i jiným, rozhodli jsme se spustit projekt online. Následně jsme založili novou firmu.

Tip na příspěvek:  Jak zvýšit efektivitu webu s aplikací GTmetrix

super_faktura_team

Pro koho je služba určena?
SuperFaktura je určena především živnostníkům a malým firmám, které nemají nad 10 zaměstnanců. Je pro podnikatele, kteří chtějí mít vždy přehled ve financích. Využívají ji různé webdizajnové agentury, reklamní agentury, architekti, programátoři, právníci, dopravci ale i truhláři, kováři či majitelé e-shopů.

Proč SuperFaktura v Čechách?
Pro vstup na český trh jsme se rozhodli poté, co se nám začaly ozývat uživatelé z Čech. Slovenská verze byla pro Čechy nevhodná zejména kvůli legislativě. Tak jsme začali vývoj české verze. Aktuálně je spuštěn beta test. Ostrou verzi na superfaktura.cz plánujeme spustit 1. dubna 2013.

Sdílejte článek přátelům:
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons