Partneři

Staňte se partnerem nebo dokonce redaktorem tohoto webu

Našim cílem je zde představovat novinky které Vám usnadní práci nejen při programování webových stránek. Také mezi jednu z hlavních sekcí webu přinášíme informace o dostupných online aplikacích na internetu, a v neposlední řadě chci spojit všechny fanoušky této problematiky na jednom uceleném webu o novinkách na internetu.

Pro první články musí nejprve předem dojít ke schválení administrátorem a musí se jednat o unikátní obsah který na jiném webu již není obsažen. Dále musí obohacovat tento web o užitečné články k tématu jakému se zde věnujeme tj. novinky na internetu případně online aplikace atd.

Pokud budete mít zájem zašlete vzorový článek či kontakt, a můžeme se dohodnout na spolupráci. Bohužel za psaní článků nemůžu nabídnou finanční odměnu jelikož si web vydělá pouze na provoz a údržbu.

webitech.czPsaním článků pro Novinky na internetu se můžete zviditelnit na českém a slovenském internetu a vytvořit si tak jméno pomocí kterého může získat lukrativní nabídky spolupráce či dokonce zaměstnání. Spolupráci není nijak omezena a limitována. Jednoduše hledáme kolegy či kolegině kteří rádi píší o novinkách na internetu, nebo píší užitečné recenze o zajímavých webových projektech atd.

Budeme rádi pokud  podpoříte tento web

Propagujte tento web – Jste majitelem webu? Přinášejte svým návštěvníkům aktuality z tohoto webu například pomocí našeho zdroje RSS http://webitech.cz/feed/ (Vhodné pro redakční systémy které toto jednoduše umožňují) Můžete využít i online aplikace o které se psalo v tomto článku na adrese http://webitech.cz/jak-pridat-rss-zdroj-do-html-stranek/.

Staňte se fanoušky na Facebooku http://www.facebook.com/WebiTech.cz

webitech.cz

Pokud máte jinou představu o možnosti spolupráce či připomínku tak neváhejte zaslat dotaz či podmět pro zlepšení.

Všem kteří vloží reklamní banner či odkaz, nebo dokonce napíší o těchto stránkách  předem děkuji. Pokud tak učiníte nebo jste již učinili napište na info(@)enachod.cz

Logo webu WebiTech.cz ke stažení zde 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Show Buttons
Hide Buttons