Jednoduché online investování pro každého s INVESTER!

Platforma Invester slouží jako podpora projektům, které dík tomu osloví malé, či velké investory prostřednictvím této jednoduché platformy. Díky tomuto projektu tak dokáže oslovit cílovou skupinu investorů a získat potřebný kapitál pro začínající společnost,  start-up, nemovitost nebo další zajímavé projekty.

Kdokoliv i neprofesionální investor tak může prostřednictvím tohoto rozhraní zakoupit obchodní podíl ve vybraném projektu, který ho osloví a sám si vybere kam bude jeho investice směřovat.  Tímto jednoduchým způsobem může každý vytvářet zisk – příjem z investice těchto nabídek.

Hned na úvodní stránce INVESTER máte přehled přidaných projektů a stav dosažení cílové částky. Po rozkliknutí získáte podrobné informace o cílové částce, podílech, minimální částky pro investici do podílu, riziku atd.

Platforma je určena jak pro zájemce o získání kapitálu, ale také pro investory. Díky INVESTER tak získají snadný a jednoduchý portál kde vše udělají za vás bez složitého papírování atd. Výhodou je že provozovatelek je česká společnost VESTER GROUP HOLDING s.r.o. a podléhá tak českým zákonům a platné legislativě.

JAK FUNGUJE INVESTOVÁNÍ PŘES INVESTER?

JAK FUNGUJE FINANCOVÁNÍ PŘES INVESTER

Mezi další užitečnou funkci patří Tržiště podílů. Zde můžete obchodovat s již zainvestovanými podíly v projektech. Součástí platformy INVESTR je také důležitý přehled výnosů projektů. Nechybí ani jazyková verze v angličtině.

Novinku je affiliate program

Jako další užitečná služba byl spuštěn partnerský affiliate program. Za každé doporučení nového investora získáte za jeho investici 4 % z výše jeho objednávky jako odměnu. Jako bonus navíc po jeho první úspěšné investici navíc 50 Kč. V případě že i novému investorovi se bude tento projekt zamlouvat a doporučí ho dále prostřednictví affiliate programu INVESTER, pak dostane tu samou odměnu jako vy. Vy opět získáte ještě 1 % z investice každého investora, kterého přivede.

Aktivace je velice jednoduchá, kterou zvládnete během pár minut. Zaregistrujte se zde a proveďte aktivaci v horním pravém menu kliknutím na položku Affiliate systém.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons