Textemo: Rychlé a spolehlivé překlady

Je důležité umět nějaký jazyk. A když neumíte? Je zapotřebí najít někoho spolehlivého, kdo vám rychle přeloží, co potřebujete. A právě proto je tu nový startup Textemo.

Startup Textemo se představuje

Překladatelské služby stále více pronikají do internetového marketingu. Proto dnes není výjimečné, když se na internetu setkáme s nabídkami překladů. Jejich nabídka je rozmanitá stejně jako kvalita poskytovaných služeb.

Kromě jednotlivců překlady nabízejí agentury, ale využívané jsou také strojové překlady. Pokud si chcete orientačně přeložit nějaký text, je pro vás strojový překlad určitým řešením, ale při nutnosti přesných překladů na něj raději nespoléhejte.

Startup Textemo vznikl jako překladatelský portál, který kloubí výhody agentur, strojového překladu, ale přináší i další výhody, jež ocení všichni, kteří potřebují cokoliv přeložit – ať už jde o firmy či jednotlivce. Pro více informací navštivte portál StartupJobs – konkrétně tuto stránku.

textemo.cz

Jak Textemo funguje?

Startup Textemo funguje na jednoduchém principu, který umožní každému získat překlad během krátké doby. Přímo na webu Textemo vložíte požadovaný text a zadáte jazyk.

Dále už jen vyplníte dodací údaje a zvolíte si způsob platby – přes PayPal, bankovním převodem či kreditní kartou. Hned po zaplacení se objednávka začne zpracovávat. Aktuální stav své objednávky může zákazník sledovat v administraci. Chcete-li si kompletní objednávku vyzkoušet, tak klikněte zde.

Díky husté síti nezávislých překladatelů z celého světa, kteří pro Textemo pracují, je možné překlady zpracovávat ve velmi krátkých lhůtách bez toho, aby se to odrazilo na kvalitě překladů. Překlady jsou zpravidla do šesti až deseti hodin po zadání hotové.

Tip na příspěvek:  Jak vydělávat na internetu?

Na rozdíl od překladatelských agentur, funguje Textemo 365 dní v roce, a to nonstop, tedy i v noci. Díky tomu, že Textemo má překladatele i na druhém koci světa, není problém neustálou dostupnost služeb zajistit.

Pokud zákazník hodně spěchá na překlad, má možnost na webu Textemu nahlédnout do indikátoru kapacity. Napoví vám aktuální vytížení překladatelů Textemo u konkrétních jazyků.

Ceny překladů

Textemo si zakládá na nízkých cenách. Zákazník ocení, že za překladatelské služby neplatí žádné paušály, ale ani žádné normostrany. Platí se jen slova, která jsou skutečně přeložená. Ceny začínají na částce 0,89 Kč za slovo. Nabízí tak až o 50% levnější překladatelské služby než překladatelské agentury.

Zákazník se hned dozví, kolik zaplatí. Textemo stanovuje cenu automaticky podle rozsahu zakázky. To u překladatelských agentur zvykem nebývá.

Jaké jazyky? Jaké texty?

V současné době Textemo nabízí překlady do angličtiny, němčiny, polštiny, španělštiny, ruštiny a slovenštiny. Projekt se nadále vyvíjí, a proto se v blízké době překladatelské služby rozšíří ještě o další jazyky, např. italštinu, maďarštinu, nizozemštinu, čínštinu, turečtinu atd.

A s jakými texty se může zákazník na Textemo obrátit? Zaměřuje na překlady rozmanitých textů – soukromých dopisů, smluv a firemních dokumentů, e-mailů, manuálů a návodů, webových projektů, celé řady skript různé odbornosti a dalších materiálů z libovolných oborů.

Textemo každého překladatele, který pro tuto společnost pracuje, podrobuje náročným zkouškám odhalujících jeho skutečnou odbornou kvalifikaci.

Předložené texty můžete schválit či odmítnout, a pokud zjistíte nedostatky až po několika dnech, proběhne arbitrážní řízení.

Tip na příspěvek:  Videoflot? Nová komunita videokreativců a filmařů je tu!

Shrnutí startupu Textemo

Systém objednávek na webu Textemo je nastavený intuitivně. Díky tomu je objednání služeb jednoduché a rychlé.

Systém má i různé vychytávky. Zajímavou funkcí je možnost sledování aktuálního stavu objednávky v administraci, ale i vytíženost překladatelů jednotlivých jazyků ještě předtím, než si překlad objednáte.

Zákazník mimo jiné ocení dostupnost 365 dní v roce, rychlost vypracování (87% objednávek vyřízených do 6 hodin), garantovanou kvalitu, platbu kartou on-line, o 50% výhodnější ceny oproti překladatelským agenturám a okamžitou kontrolu ceny.

To vše jsou faktory, které ze startupu Textemo dělají internetový projekt s velkým potenciálem.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons