infoWiFi – vylepšená síť pro každého

infoWifi je nová internetová služba a také aplikace pro OS Android. Jako první na světě vylepšuje WiFi-sítě tím, že je k nim možné veřejně přidat jakékoliv informace a zároveň ponechat plnou kontrolu uživatelům.

Na miliardy existujících WiFi-sítí zjednodušeně řečeno dává „papír a tužku” a je jen na uživatelích jak je využijí.

Každá WiFi-síť na světě má vytvořenou vlastní veřejnou WiFidoménu, na které je prostor na profilové informace, heslo a nástěnku pro další příspěvky.

Každý kdo se kdykoliv dostane do dosahu WiFi sítě, zachytí tyto informace a může na ně reagovat. Kdokoliv si může zaregistrovat jakoukoliv WiFidoménu a stát se jejím správcem.

infoWiFi_czNěkteré zajímavé funkce této služby

  • Pomocí funkce Stopy je možné přidat automaticky příspěvek na všechny zachycené WiFidomény.
  • Příspěvky a komentáře je možné vytvářet i anonymně.
  • Pro zachytávání a čtení informací na WiFidoménách není potřebná registrace uživatele.
  • WiFi sítě v dopravních prostředcích, umožňují komunikaci s lidmi na cestě.
  • Vyhledávání je možné také hierarchicky, pomocí tagů v zachycených příspěvcích.
  • Aplikace nepotřebují trvalé datové připojení ani lokalizaci uživatele.
  • Z názvů WiFi sítí jsou vytvořeny aktivní odkazy, plnohodnotnou práci s názvy WiFi sítí umožňuje sesterská aplikace qrWiFi (quick response WiFi).
  • Na Wifidoménu je možné připojit i jen odkaz na již existující internetové aktivity a není nutné vytvářet nové příspěvky, nebo profily.
  • Je k dispozici základní webové rozhraní pro správu logu a příspěvků.

Použití služby je zcela bezpečné. Na WiFi-sítích není potřeba cokoliv nastavovat nebo měnit. Jako jedinečný identifikátor WiFi-domény se používá kombinace názvu WiFi-sítě a MAC adresa zařízení. Pokud si tedy někdo zaregistruje cizí WiFi-síť a její majitel si jí bude chtít zaregistrovat pro sebe, stačí aby změnil název WiFi-sítě (SSID) a může si jí zaregistrovat.

Tip na příspěvek:  Online nástroj na vlastní bookmarking

Záleží jen na uživatelích a správcích WiFidomén, jestli na WiFi-síti bude lokální chat, univerzální nástěnka, téma k diskuzi, inzerát, reklamní sdělení, recenze, výzva k seznámení, pozvánka, nebo jiné informace užitečné pro ostatní.

infoWiFi je obsahově neutrální služba na platformě 4MoWi (pro mobilní WiFi informace) a umožňuje používat WiFi sítě jako univerzální lokální zdroj informací, propagace a komunikace.

Každý uživatel si může zaregistrovat zdarma čtyři WiFidomény, registrace většího počtu je za poplatek. Pro nekomerční využití je možné požádat o registraci více domén zdarma.

Služba i aplikace jsou zdarma, neobsahují přidanou reklamu, a protože jsou od českých autorů, tak jsou k dispozici i v české lokalizaci.

Více informací naleznete na stránkách platformy 4MoWi nebo v popisu aplikací na Google play.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons