Udělejte si pořádek ve videích pomocí projektu OrganizeTube

Internetový projekt OrganizeTube začal vznikat před dvěma lety jako organizér videí z YouTube pro soukromou potřebu. Prošel postupným vývojem až k oficiálnímu spuštění 14. prosince 2012.

OrganizeTube

Náhled projektu na organizování videí OrganizeTube.

Pavel Morávek, vedoucí vývojář a původce myšlenky projektu, řekl: „vždy, když mi došla trpělivost s nedostačujícími možnostmi organizace videí na YouTube, začal jsem hledat nějakou externí, klidně i placenou, službu, která by tento problém řešila.“ Skutečnost však byla taková, že nikdy takovou službu nenašel. Spoluzakladatel Vladimír Sedlařík si velmi rychle všiml globálního potenciálu projektu. Uvědomil si totiž, že je přes 800 milionů unikátních uživatelů YouTube, kteří měsíčně službu používají a kladl si otázku, jak může být velké procento uživatelů YouTube, kteří řeší stejný problém.

Bylo jasné, že k tomu, aby se stal OrganizeTube globální záležitostí, bude potřeba investice. Velký potenciál v OrganizeTube viděla také společnost Y Soft a.s. a investici nově vznikajícímu projektu poskytla.

OrganizeTube je určen opravdu pro každého!

OrganizeTube je určen opravdu pro každého. Od rodičů, kteří, kteří svým dětem budou vytvářet složky s pohádkami, přes studenty, kteří se baví oblíbenou muzikou nebo legračními videi, až po uživatele důchodového věku, kteří si chtějí uchovat například videorecepty na zajímavá jídla.

OrganizeTube umožňuje snadnou cestou organizovat a přehrávat videa, vytvářet složky, playlisty a sledovat obsah jiných uživatelů.  Vše je velmi jednoduché, rychlé, intuitivní a proveditelné prakticky jedním klikem.

Začít používání službu je velmi snadné, stačí navštívit stránku www.organizetube.com, kde je možné se buď připojit přes sociální sítě (Facebook, Twitter nebo Google), nebo využít klasické registrace pomocí e-mailu a hesla. Aplikace je zdarma, ale je možné i zakoupit Premium účtu za symbolických 49Kč měsíčně, který odstraňuje některá omezení a přináší pokročilou funkcionalitu (opatření složek značkami umožňující filtrování, uchování playlistu a historie mezi jednotlivými přihlášeními a další).

Tip na příspěvek:  Googole Mapy - Google Street View (Mapy Googole)

OrganizeTube v současnosti umožňuje organizovat a přehrávat videa z YouTube a DailyMotion, avšak v budoucnu se podpora rozroste o další servery.

OrganizeTube

(popisek obrázku: OrganizeTube umožňuje také přetahování videí z jiných stránek )

Pokud vlastníte iPad, jistě vás potěší blížící se příchod iOS verze aplikace. K dostání bude během března 2013.

Stále nejste přesvědčeni?

Podívejte se co odpovídali současní uživatelé o OrganizeTube na otázku co se jim na službě nejvíce líbí:

  • Jednoduchost ovládání a přesunu videí, přehlednost a celkový nápad zpříjemnit využívání YouTube pravidelným uživatelům.
  • Výborný nápad, šikovné mladé české hlavičky, použitie aj v češtine! Držím palce!
  • Aplikace která nemá chybu, prakticky nekonečný zdroj klipů, hudby, videa… stačí jen naskládat a poslouchat!
  • Můžu si organizovat svojí oblíbenou hudbu z YouTube a nestarat se o zbytečné překlikávání.
  • Možnost snadného organizování videí, možnost brouzdat mezi videi zároveň s dalším přehráváním.

OrganizeTube také nedávno postoupil do nejužšího výběru v rámci soutěže StarCube pořádané Jihomoravským inovačním centrem a bude bojovat s dalšími projekty o první místo.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons