Jak na vytvoření časové osy projektu?

Častým a nezbytným úkolem bývá vytvoření časové osy jak nějakého projetu tak třeba nějaké důležité události.

Snadnou pomůckou se může stát online aplikace s názvem Dipity.

Dipity je nástroj na vytváření časové osy online.

Jeho zpracování a možnosti vás hned od začátku nadchnou. Můžete vytvářet poutavou časovou osu za použití vkládání interaktivního obsahu přímo z webu.

Uživatelé této aplikace mohou díky propojení na sociální sítě jak sdílet tento obsah tak také navzájem spolupracovat, nebo vkládat pomocí zdrojového kódu přímo na svůj web.

Na časovou osu můžete vkládat vizuální prvky, jako jsou videa, audio, obrázky a samozřejmě text a internetové odkazy. Také můžete časovou osu propojit se službami typu YouTube, Facebook, Google, Twitter, Flickr, Blogspot atd. a importovat je tak na vaší časovou osu.

dipity

Náhled webové aplikace na vytváření časové osy Dipity.

Samotní autoři této aplikace Dipity na svých stránkách vyzívají a radí proč právě tuto aplikaci využívat. Dipity umožňuje uživatelům vytvořit časové osy online.

Digitální časový harmonogram je skvělý způsob, jak zvýšit návštěvnost a zapojení uživatelů na vašich webových stránkách.

Dipity je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak přivést historii životu.

Aplikace Dipity je perfektní nástroj nejen jako prezentační pomůcka , ale může usnadnit práci pro učitele, politiky, celebrity, manažery, blogery, novináře a samozřejmě pro všechny kteří mají přístup na internet.

Dipity je v základní verzi zdarma (max. tři časové osy a omezený počet událostí). Jedinou podmínkou je registrace nebo přihlášení pomocí facebook účtu.

Related Posts

 • 87
  Mezi oblíbenou formu sdělování informací a sdílení animací patří obrázkové animované gify. Je to animace ve formátu gif. Často si ji někteří pletou s video souborem. Gif je souhrn obrázků, které se za pouští za sebou, což působí na první pohled jako video soubor. Představuji zde jednou online službu pro vyhledávání…
  Tags: a, web, tip, webové, tvorba, youtube, z, videa, rady, facebook
 • 87
  Měli jste někdy potřebu zdokumentovat dění na sociálních sitích? Nebo jste chtěli jen poskládat příspěvky z Facebooku či Twitteru dohromady a přidat k tomu vlastní komentář? Pokud Ano nabízí se možnost využití online aplikace Storify, které je připravena na tvorbu a zdokumentování právě takovýchto událostí. Úvodní stránka online aplikace Storify  Práce v…
  Tags: a, online, aplikace, můžete, facebook, google, plus, internet, nástroje, internetu
 • 82
  Internet se díky zvyšující se přenosové rychlosti dat dostává trochu do jiné oblasti jak prezentovat informace. Mezi oblíbenou formu současnosti patří video. Díky této možnosti můžete například prezentovat instruktážní videa návody či řešení jiné problematiky. K vytváření tzv. video­tu­to­ri­álů vám práci usnadní online nástroj s názvem Screenr. Náhled domovské stránky Screenr.com Screenr patří…
  Tags: a, online, videa, aplikace, nahrávání, můžete, youtube, zdarma, internet, z
 • 81
  Online nástroj na vlastní bookmarking (záložkování) , který si zaslouží nejen pozornost je služba s názvem Pub­li­cate. Náhled webové stránky Publicate.it na vlastní bookmarking Pub­li­cate je jednou z mnoha online aplikací, která nabízí vlastní bookmarking. Něčím mě však oslovila a chci se zde o to podělit. Jak na vlastní bookmarking? Přidávání zdrojů…
  Tags: online, můžete, a, stránky, webové, z, internetu, zdarma, facebook, google
 • 81
  Nezbytným nástrojem marketingu a obchodu je důležitá část věnovaná prezentaci. Můžete mít sebelepší produkt či službu, ale pokud není dobře prezentován a představen ohrožujete jeho samotnou budoucnost. Ke tvorbě prezentací je mnoho programů jako například ve firmách nejrozšířenější program PowerPoint. Může však nastat problém že nejste zrovna u svého počítače,…
  Tags: a, online, z, aplikace, můžete, zdarma, facebook, grafika, internet, nahrávání
, , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


YEAHCOACH TEMATICKÝ E-LEARNING SLOVNÍK

Nejkomplexnější a nejefektivnější tematický slovník na internetu je zde! Zcela unikátní vzdělávací systém, který se zabývá situacemi z reálného života s odpovídajícími frázemi a slovní zásobou. Přestaň se učit slovíčka, která nikdy nepoužiješ. Společně s dalšími vzdělávacími prvky v YeahCoach se staneš snadno a rychle samostatným a nezávislým mluvčím.