Partnerský marketing přináší nové finanční příležitosti

V poslední době jedna z možností jak si přivydělat nebo dokonce slušně finančně zabezpečit je Partnerský marketing (Affiliate).

Jednou z českých společností, která také tuto možnost nabízí je affiliate síť eSpoluprace.cz. Partnerům nabízí poměrně slušné provize jak za konverze tak i procenta z prodeje. Sleduji tuto partnerskou síť již delší dobu a musím přiznat, že jsou zřetelné změny k lepšímu a oslovující lepší nabídkou jak pro inzerenty tak i pro Affi partnery.

Affiliate parterem se může stát každý kdo je majitelem webových stránek a je starší 18-ti let. Registrací se k ničemu nezavazujete a je zcela zdarma.

Tento partnerský program se liší od konkurence, tím že se zaměřuje na maximalizaci vašeho zisku! Mezi hlavní výhody patří například vynikající uživatelská podpora, skvěle konvertující kampaně v řadě segmentů a vysoké provize s výplatou do 30 dnů.

S tímto Partnerským marketingem se může stát výdělek zábavou jelikož chťejí, aby každý z jejich Partnerů byl úspěšný. S Partnery sdílí vlastní zkušenosti a znalost trhu, snaží se maximalizovat jejich zisk a pomoci jim v růstu jejich online podnikání. Do programu se mohou také zapojit osoby bez živnostenského oprávnění.

Registrujte se vyplněním krátkého formuláře zde. Nezabere Vám to víc než pár minut. Ihned Vám přijde potvrzující email s přístupovými údaji. Pak už zaleží jen na vás co budete propagovat a kolik si s tímto Partnerským marketingem eSpolupráce vyděláte.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Kde a kolik utratit za internetovou REKLAMU? Kolik stojí reklama na internetu?
, ,
Show Buttons
Hide Buttons