Jak na vytvoření časové osy projektu?

Častým a nezbytným úkolem bývá vytvoření časové osy jak nějakého projetu tak třeba nějaké důležité události.

Snadnou pomůckou se může stát online aplikace s názvem Dipity.

Dipity je nástroj na vytváření časové osy online.

Jeho zpracování a možnosti vás hned od začátku nadchnou. Můžete vytvářet poutavou časovou osu za použití vkládání interaktivního obsahu přímo z webu.

Uživatelé této aplikace mohou díky propojení na sociální sítě jak sdílet tento obsah tak také navzájem spolupracovat, nebo vkládat pomocí zdrojového kódu přímo na svůj web.

Na časovou osu můžete vkládat vizuální prvky, jako jsou videa, audio, obrázky a samozřejmě text a internetové odkazy. Také můžete časovou osu propojit se službami typu YouTube, Facebook, Google, Twitter, Flickr, Blogspot atd. a importovat je tak na vaší časovou osu.

dipity

Náhled webové aplikace na vytváření časové osy Dipity.

Samotní autoři této aplikace Dipity na svých stránkách vyzívají a radí proč právě tuto aplikaci využívat. Dipity umožňuje uživatelům vytvořit časové osy online.

Digitální časový harmonogram je skvělý způsob, jak zvýšit návštěvnost a zapojení uživatelů na vašich webových stránkách.

Dipity je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak přivést historii životu.

Aplikace Dipity je perfektní nástroj nejen jako prezentační pomůcka , ale může usnadnit práci pro učitele, politiky, celebrity, manažery, blogery, novináře a samozřejmě pro všechny kteří mají přístup na internet.

Dipity je v základní verzi zdarma (max. tři časové osy a omezený počet událostí). Jedinou podmínkou je registrace nebo přihlášení pomocí facebook účtu.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Používáte seznam.cz ? Přizpůsobte si jeho vzhled!
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons