Online Převody jednotek přímo ve Vašem prohlížeči

Převody jednotekPřevody jednotek online přímo ve Vašem prohlížeči. Ano jak je napsáno v úvodní větě tak tomu opravdu tak je. Na webu je internetová stránka která online převody jednotek umožňuje. Mimo tuto užitečnou funkci také obsahuje spoustu zajímavých a užitečných informací např. převody jednotek, fyzikální tabulky, životopisy fyziků a informace o Nobelově ceně a navíc možnost stáhnout programy na převod jednotek conVERTER či užitečnou aplikaci basTER na převod číselných soustav a passGEN na generování náhodného hesla.

Za tímto webem www.converter.cz nejen na převod jednotek stojí autor jménem Jiří Bureš absolvent VUT FS Brno, který pracuje jako informatik, programátor a webdesigner jak o sobě uvádí na webu.

O tomto webu se zde hlavně zmiňuji z důvodu možnosti online převod jednotek a to : délka, obsah, objem, hmotnost, hustota, síla, tlak, práce, výkon, rychlost, čas, proud, napětí, odpor , svítivost, jas, osvětlení, počítače,  násobky, teplota.

Převádět jednotky je velice jednoduché zadáte vstupní hodnotu, zvolíte jednotku na kterou chcete převádět a stisknete tlačítko Ok.

Pokud znáte nějaký podobný web s online převody jednotek budeme rádi za Váš tip na web.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Využijte data na svůj web zdarma se službou Tixik.com
, ,
Show Buttons
Hide Buttons