Jak převádět obrázky na text? Opět nová služba zdarma!

Dnes se podíváme jak převádět obrázky na text neboli OCR konvertor. Již v minulosti jsem jednu službu představoval a dnes je tu další.

Jedná se o online aplikaci s názvem Document conversion která je zatím v beta verzi. Aplikace umožňuje práci se základními soubory – obrázky které jsou pro vstupní formát PNG, JPEG / JPG, PDF, JPEG a TIFF.

Jako výstup konverze jsou podporovány formáty které se dají dále editovat a to: Ppdf do wordu, pdf do html, pdf na text, jpeg do wordu, jpeg do pdf, jpeg do html, jpeg na text, png do wordu, png do pdf, png do html, png do text, pdf na word, pdf do html, pdf na text, jpeg na slovo, jpeg do PDF, JPEG na html, jpeg na text, png na slovo, png do pdf, png do html, png na text.

Dále máte možnost převádět Pdf do pdf. Někdo si poklepe na hlavu co je to za hloupost. Ale ten kdo s pdf soubory pracuje ví že některé pdf domumenty jsou v podstatě obrázkem a obsažený text nejde zkopírovat či v něm vyhledávat. Po převodu pdf do pdf je Vám tato možnost k dispozici.

Tato služba má malé omezení a to velikost souboru na 20 MB, a z důvodu zabránění spamu maximálně 20 převodů za hodinu.

Pro práci s touto online aplikací je netné aby internetový prohlížeč obsahoval javascript a flash, a nebude fungovat na prohlížečích bez nich.

Pokud vás tato OCR online aplokace zaujala více na webu http://beta.rii.ricoh.com/betalabs/content/document-conversion

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  CAD v mobilních zařízeních nebo ve formě online aplikací s AutoCAD WS
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons