Hoďte myšlenku na papír! Jak vytvořit myšlenkovou mapu online?

myšlenková mapaMezi oblíbené online aplikace mezi podnikateli, startupisty a mnoha manažery patří online aplikace s názvem Mindomo.

Tento internetový nástroj je ideálním řešením jak zdokumentovat myšlenku pomocí online aplikace ve která pohodlně a intuitivně editujete vaší myšlenkovou mapu. Nástroj Mindomo je někdy také nazýván aplikace na online mentální mapování.

Hoďte myšlenku na papír! Mindomo se stane nepostradatelným pomocníkem!

Myšlenková mapa v Mindomo může obsahovat jak grafické prvky tak samozřejmě text a jejich vzájemné propojení.

Za projektem stojí v současné době více jak 25 nadšených odborníků, kteří si dávají za cíl vytvořit aplikaci pro nejlepší osobní i týmový nástroj k produktivitě.

Mindomo je online nástrojem postaveným na Adobe Flash a v základní verzi je zdarma. Nabízí i zpoplatněné varianty od šesti do dvaceti devíti dolarů měsíčně, které nejsou nijak omezeny.

Mindomo Myšlenková mapa

náhled aplikace a pracovního prostředí mindomo.com

Aplikace nabízí vytváření myšlenkové mapy jak veřejné tak neveřejné, zveřejňování map na jiných stránkách, tisk mapy, export mapy, propojení mezi spolupracovníky a spousty dalších užitečných funkcí. V placené verzi se dočkáte o něco větší podpory a funkčnosti aplikace například vzájemné propojení map či neomezený počet neveřejných map atd.

Práce v online aplikaci Mindomo

Pro tvorbu myšlenkové mapy v aplikaci Mindomo je nutná registrace. Můžete využít i učtu na Gmailu, Yahoo či Facebooku jako u jiných podobných služeb.

Následná práce s mapu je velice jednoduchá a ovládací panel (pracovní prostředí) zvládnete během okamžiku bez nutností nějakého složitého návodu. Pokud budete i tak chtít můžete využít nápovědu kde je krok za krokem popsáno jak s aplikací pracovat bohužel jen v angličtině.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Kuchařka on-line
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons