S projektem Skecho od nuly k dokonalosti

S pomocí tohoto nově vznikajícího projektu Skecho doladíte web k dokonalosti. Skecho není jenom nástrojem pro webové stránky, ale najde také uplatnění pro návrháře, designéry, grafiky, ale hlavně osloví a poslouží jak pro zadavatele, tak pro konečného zákazníka.

Skecho je online nástroj na komentování existujících stránek, designu, nebo například technických nákresů. Projekt nejen že poslouží a zlepší komunikaci, ale hlavně pomůže s doladěním detailů a plánovaných změn.

Jak Skecho funguje?

Princip online nástroje Skecho spočívá v tom, že zadavatel nahraje obrázky, nebo jednoduše zadá URL adresu webu a rozešle pozvánky. Následně pod novým projektem začne vznikat diskuse a spoustu nových komentářů.

Pokud se rozhodnete, můžete celou diskusi včetně obrázků a vyznačených míst exportovat do PDF souboru, který může dobře posloužit jak zadavateli tak autorovi projetu.

Správce projektu má samozřejmě plnou kontrolu nad projektem. Může kdykoliv diskusi ukončit, může určit jak bude projekt přístupný, zda veřejný, nebo jen pro pozvané a může dokonce zakazovat přístup konkrétním uživatelům, kteří se do diskuse zapojí.

skecho

náhled webové stránky skecho.com

Kdo za projektem stojí?

Projekt vzniká ve společnosti rclick s.r.o., která už dříve představila jinou zajímavou online službu formees.com.

Na kdy plánujete spuštění Skecha?

Aktuálně připravujeme spuštění veřejné BETA verze, ve které zatím nebudou funkční online platby a vše bude na vyzkoušení zcela zdarma. Plnou verzi včetně plateb plánujeme na jaro, maximálně léto roku 2013.

Jak se dá projekt ještě před spuštěním podpořit?

Služba skecho se prezentuje na novém českém crowdfundingovém serveru www.hithit.cz, kde hledá drobné investory. Investice do projektu začíná na 200,-Kč. Za příspěvky skecho nabízí odměny v podobě licencí na používání služby po spuštění a to za zlomkové ceny. Navíc se o tyto drobné investory bude starat i nadále, jak říká jeden z autorů aplikace, Jan Dvořák. „Takto získanou skupinu nadšených uživatelů si budeme hýčkat i do budoucna. Ty aktivní bychom rádi využili na další testování novinek a dali jim tak možnost určovat směr dalšího vývoje. To vše samozřejmě za další odměny v podobě používání aplikace zdarma.“

Tip na příspěvek:  Malířské plátno online? Nástroj Psykopaint je pomůcka k nezaplacení!

Sledujte skecho na facebooku: http://www.facebook.com/skecho.commenting.tool

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons