Antivirový program zdarma i pro malé firmy

Antivirový programNa stránkách Microsoft můžete nově získat antivirový program zdarma s názvem Microsoft Security Essentials, a to i pro malou firmu. Tento antivirový program zdarma si získal za rok uvedení 30 milionů uživatelů což je určitou zárukou kvality tohoto antivirového programu.

Tento bezpečnostní software, který chrání počítače se systémem Windows před viry, spyware a dalšími škodlivými útoky, byl dosud zdarma dostupný jen pro domácnosti. Nově jej bude možné bezplatně nainstalovat až na deset počítačů v rámci jedné malé firmy

Oznámení změn v licenční smlouvě přichází rok poté, co Microsoft svůj bezpečnostní program Microsoft Security Essentials uvedl v září 2009 na trh, a to jako bezplatný software pro zajištění ochrany domácích počítačů před viry, spywarem a dalším škodlivým softwarem.

Výhodou programu jsou vedle snadné instalace či jednoduchého uživatelského rozhraní jeho minimální nároky na výkon počítače a úspěšnost při odhalování nebezpečných útoků. Podle statistik detekoval program za poslední rok téměř 400 milionů bezpečnostních hrozeb, které uživatelé ve 366 milionech případů vyhodnotili jako rizikové a odstranili.

Microsoft Security Essentials je možné stáhnout na tomto odkazu: www.microsoft.cz/bezpecnost

Více informací získáte v tiskové zprávě o tomto antiviru zdarma na: ttp://www.microsoft.com/cze/presspass/msg/20101008_news1.mspx

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Každý den jeden komerční program ZDARMA a legálně bez časového omezení.
,
Show Buttons
Hide Buttons