Obchodujte s internetovými projekty? Kupujte, prodávejte, reklamujte – to vše na jedné webové stránce.

webrObchodujete s internetovými projekty či web stránkami? Pokud ano tak je nově na internetu dostupný projekt s názvem werb. Za tímto nápadem vytvořit tento web strojí tým mladých lidí, kteří se snaží stejně jako mnozí další zaplnit díru na českém internetu. Touto dírou je kvalitní místo pro obchod s internetovou reklamou, internetovými projekty a vůbec vším, co s podnikáním na internetu souvisí.

Jak píší autoři webu proč právě Werb.cz – Werb, jako werbung, tedy reklama. Werb bez „r“ pak jasně říká, o jakou reklamu se zde jedná.

Mezi hlavní funci tohoto webu patří možnost Aukce kterou zde může po registraci zadat každý kdo má co nabýdnout. Pokud chcete lépe zviditelnit Vaší aukci , tak je možné možnost za zanedbatelný posunout aukci na lepší pozice v kategoriích či přímo na hlaví stránku. Poplatky jsou opravdu symbolické. (např. 10 Kč za hlavní stránku). Cílem těchto poplatků je že na prvních místech budou je ty kteří to myslí vážně a Spam a nabídky, o které nikdo nestojí zůstanou někde u konce.
Jako další užitečnou a nedílnou součásti webu je diskusní fórum, které je dnes skoro už samozřejmostí u takovýchto odborně zaměřených webů. Na kterém můžete hledat rady nebo diskutovat o tématických věcech s problematikou na kterou je werb zaměřen.
Autoři chystají do budoucna a v co nejbližší době spuštění kromě aukcí i systém Nabídek a Poptávek, kde se bude obchodovat se zpětýmy odkazy, PR články, grafikou, programováním a vůbec všemi službami, které s webovými stránkami a vším okolo nich
souvisí.

Tip na příspěvek:  Jak se stát dobrým copywriterem

Během krátké doby od spuštění 17.října si webové stránky získávají poměrně rychlým tempem spoustu nových uživatelů. No a co dodat – přeji autorům úspěšný web který bude pro nás uživatele přínosem s možností nového prostoru po aukci či inzerci nebo jen zdrojem informací.

Za tento projekt vděčíme člověku se jménem Petr Jeník a Vojtěchu Zákoutskému který mu pomohl nápad zrealizovat.

Více o tomto webu na adrese www.werb.cz .

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons