Rada na čem se dá na internetu přivydělat

facebook_aNestačil jsem se divit na čem se dá taky přivydělat. Při prohlížení různých diskusních fór na téma marketing či reklama jsem se taky dočetl jak využít sociální síť facebook.

Rada je velice jednoduchá. Založte si vlastní stránku a vydělávejte? Rada zní velice jednoduše , ale nejhlavnějším faktorem jak této možnosti využít je správná volba jak nazvete webovou stránku. Třeba někde jsem se dočetl že pokud se zaregistrujete (označíte stránku že se Vám líbí) tak něco získáte zdarma. Jo jo je spoustu lidí kteří na toto naletí jelikož to zní velice lákavě. Kdo by se třeba nepodíval když jeho kolega či kamarád označí nějakou stránku u které je napsáno něco zdarma. Co udělá většina lidí? No je to jednoduché chce to taky byť nic nedostanete. Je spoustu stránek kde ani třeba není slovo zdarma stačí třeba jen slovo či fráze mám rád nebo nemám rád, nechce se mi atd.

Tak a vtom je právě cíl výdělku. Pokud získáte velké množství lidí pro vaši stránku tak máte možná vyhráno. poměr těch lidí kteří jednou označí stánku a těch kteří se zní odhlásí hraje pro Vás. A v čem je ta rada? No jakmile nasbíráte velký počet tak můžete oslovit zákazníky v některých vybraných fórech a nabízet tak zobrazení reklamy na vašich stránkách. Někomu se to podaří za měsíc a někomu to trvá déle. Hodně právě zaleží na co návštěvníky přilákáte.

Můžete také pak tuto stránku prodat. Ceny se velice různí a vyplatí se nejprve rozhlédnout komu a za kolik. Někde jsem také čet kolik byla vypočítána cena jednoho návštěvníka který si vaši stránku přidal, ale jak píši tak se ceny velice lišší tak je tu ani neuvádím. Pokud potřebujete radu kde se tak dozvíte tak například fórum webtrhu je spoustu lidí kteří s tímto obchodují.

Tip na příspěvek:  Jak se dá napsat úspěšný článek. Kde a jak najít inspiraci.

Závěrem chci zde říci že jsem sice nazval tento článek  (Rada na čem se dá na internetu přivydělat) , ale osobně se tomuto výdělku na internetu nepřikláním jelikož mě to připadá trošku neférové vůči uživatelům.

Sdílejte článek přátelům:
, ,
Show Buttons
Hide Buttons