ZlateStrankycz – Zcela nové www stránky na ZlatéStránky.cz

zlatestrankyZcela nový web Zlatých stránek nabízí mnoho jedinečných vlastností, které Vám umožní jednoduchým a intuitivním způsobem najít přesně to, co potřebujete. Ať už hledáte kontakt na firmu, domácnost nebo třeba ztraceného příbuzného, ZlatéStránky.cz Vám jej pomohou snadno a rychle najít.

Přehled nejdůležitějších vlastností, které Vám nový web přináší:

Funkce „Hledat všude“ – nalezení toho správného kontaktu nebylo nikdy jednodušší
Stačí zadat dotaz (co / koho a kde hledáte) a okamžitě obdržíte relevantní výsledek ze všech dat, která máme v naší databázi.

Rádius – hledání kontaktu s využitím proximity (vzdálenosti) od Vámi určené lokality
S pomocí této unikátní funkce (kterou nenajdete na žádném jiném on-line katalogu) snadno najdete požadovaný kontakt rozšířením nebo omezením lokality, kterou upřednostňujete.

3D Návštěvy – virtuální prohlídka vybraných měst a míst
Díky unikátní aplikaci 3D Návštěvy získává hledání ve ZlatýchStránkách.cz zcela nový rozměr. Přesvědčte se sami na www.3dnavstevy.cz!


YouTube Direkt

Mapy a špičkový plánovač tras – poprvé na ZlatýchStránkách.cz
ZlatéStránky.cz přicházejí poprvé i s vlastním mapovým řešením, které je navíc doplněno špičkovým plánovačem tras. Mapy vynikají svojí intuitivností, pohodlností užívání a dále použitím pokročilých dynamických prvků při zobrazování výsledků.

Moje záložky – možnost personalizace webu
Můžete si jednoduše vytvořit svůj vlastní uživatelský účet a personalizovat tak svoji stránku. Získáte tak možnost uložit si výsledky hledání nebo místa na mapě (takže se k nim budete moci kdykoliv vrátit), a navíc budete moci hodnotit firmy podle své zkušenosti a psát k nim komentáře.

Pokročilé filtrování – rychleji a snáze k tomu, co hledáte
Usnadnění vyhledávání kontaktů pomocí mnoha různých filtrů a řazení, např. místa, rubriky, názvu, otevírací doby, nebo vzdálenosti.

Interaktivita – aktivní práce s nalezenými kontakty
Jakýkoliv nalezený kontakt lze zaslat na mobilní telefon, e-mail, uložit do Outlooku nebo do Mých záložek (viz výše). Jste-li přihlášen do Mých záložek, můžete hodnotit firmy podle své zkušenosti a psát k nim komentáře.

Porovnávání záznamů – srovnávání libovolně vybraných kontaktů mezi sebou
Výběr toho správného kontaktu / firmy si teď můžete usnadnit pomocí porovnávání vybraných záznamů (obdobným způsobem jako když srovnáváte produkty v e-shopech).

Related Posts

 • 70
  Byla spuštěna české verze služby Learnpedia, která nabízí bezplatné videokurzy k nejpoužívanějším počítačovým programům.Cílem je podpora učení po internetu. Proto nabízíme bezplatná školení po internetu, takzvaný e-learning. Organizace je nezisková, a proto nejsou stránky zatíženy reklamou, abyste se mohli soustředit pouze na učení. Nabízená školení jsou bezplatná a konají se…
  Tags: a, k, rady
 • 61
  Automatické vypnutí PC - Jednoduchá funkce mnohdy nahrazovaná různými programy kterou obsahuje přímo systém. Jedná se o automatické vypnutí PC.
  Tags: můžete, a, s, k, rady
 • 59
  Společnost Gogole pro vás připravila balíček užitečných programů zdarma se kterými využijte všech možností svého počítače.   Google Pack je: ·                      Software speciálně vybraný společností Google ·                      Vždy zdarma – žádné zkušební verze ani spyware ·                      Připraveno k použití po několika kliknutích Webový prohlížeč Google Chrome - Rychlejší, bezpečnější a snazší…
  Tags: a, rady
 • 58
  Stačí 15 minút, aktívne pripojenie a váš počítač môže byť veľmi ľahko nabúraný. Predstavte si, že sa pripojíte k internetu v podnikovej sieti bez akéhokoľvek zabezpečenia. Digitálni votrelci by mohli bez problémov navštíviť vaše otvorené porty, infikovať stroje a dokonca sa aj vydávať za vašu identitu. Najzákladnejším pravidlom je investovanie…
  Tags: a, k, rady
 • 57
  Linux je jádrem (kernelem) několika počítačových operačních systémů. Je známým příkladem svobodného softwaru a vývoje open source softwaru – na rozdíl od proprietárních operačních systémů jako Microsoft Windows či Mac OS je celý jeho zdrojový kód volně k dispozici pro veřejnost a kdokoli jej může svobodně používat, upravovat a dále…
  Tags: a, s, rady

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)