Přichází KUPčlánek.cz verze 2.0

Je to přesně 20 týdnů co se objevil na českém internetu pay-per-post systém KUPčlánek.cz. Mnozí mu už na začátku prorokovali zánik, ale opak je pravdou. Za prvních 20 týdnů provozu se popral nejen s porodními bolestmi, nebo konkurencí, ale získal již silnou a stabilní pozici na trhu s placenými články v ČR.

V pondělí 3.6.2013, tedy dnes, přichází KUPčlánek.cz s verzí systému, která je označena jako 2.0. A co se změnilo? Je toho hodně!

1) Zapracovali jsme na lepší obslužnosti systému – v průběhu prvních týdnů jsme nasbírali mnoho podnětů od našich uživatelů na změny a vylepšení. Zároveň jsme analyzovali teplotní mapy jednotlivých stránek. Výsledkem je ulehčení ovládání a více než 80 větších či menších změn, které sice na první pohled neuvidíte, ale to jen proto, že je nyní vše přirozenější a „čistší“.

2) Zvýšili jsme informovanost našich uživatelů – nejen, že jsme zavedli upomínky, podrobnější informovanost a další přidání informací, ale zároveň jsme vyslyšeli vaše přání a mnoho informací si nově můžete nechat zasílat souhrnně (např. o nových poptávkách 1x denně či týdně).  Všichni uživatelé poznají rozdíl, pokud si v „Můj účet“ mailing změní.

3) Komunikace mezi uživateli – již delší dobu (několik týdnů) máme komunikaci mezi uživateli nasazenu, ale stejně jako další updaty, které se uvolňovaly postupně, patří do verze 2.0. Za pár týdnů, co možnost kontaktu mezi uživateli a inzerenty existuje, proběhly desítky dotazů s efektivně rychlým řešením bez prostředníka – správce KUPčlánku.

4) Návštěvnost webů – asi nejzásadnějším krokem dopředu je nové načítání návštěvnosti u webů, které máme v nabídce. Od verze 2.0 mohou vlastníci stránek povolit jednoduše pár kliky načítání dat z Google Analytics. Náš systém si pak už sám a každý den data aktualizuje. V katalogu webů pak mají takové stránky výhodu, protože si inzerent umí představit, kolik má stránka návštěv, návštěvníků a vidí i další důležité parametry.

Tip na příspěvek:  Mít vlastní mobilní aplikaci, není žádný problém

V uplynulých 20ti týdnech bylo v KUPčlánku zadáno více než 360 poptávek, na které uživatelé podali více než 5 000 nabídek. Obrat systému přesáhl 200 000 Kč při více než 400 webech a 100 copywriterech. Kompletní statistiky jsou veřejně dostupné na http://www.kupclanek.cz/statistiky.xhtml a jejich doplnění najdete v přiložené infografice.

Do půl roku slibuje provozovatel připravit verzi 3.0, která posune celý systém zase o jednu dimenzi výše.

kupclanek_infografika

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons