Anketa rychle a snadno s aplikací Kwiqpoll

Položili jste si někdy otázku „Jak rychle a snadno vytvořit jednoduchou anketu?“ Pokud ANO je tu online nástroj Kwiqpoll.

Kwiqpoll je vytvořen za účelem vytvoření jednoduché ankety zdarma bez nutnosti registrace. Aplikace je optimalizovaná jak pro mobilní tak desktopovou variantu a vypadá použitelně na každé obrazovce.

Jak jsem již jednou psal Kwiqpoll vytváří jednoduchou anketu u které si můžete zvolit dobu platnosti na tři nebo sedm dnů. Po ukončení ankety budou ještě dalších sedm dní výsledky dostupné a následně dojde k automatickému vymazání.

Tato aplikace vám nevynahradí různé doplňky pro redakční systémy a podobně, ale může být vhodnou variantou, pokud potřebujete kdekoliv vytvořit rychle anketu. Vhodné použití je například na soc. sítích, seminářích atd.

Anketa s aplikací kwiqpoll

náhled aplikace na vytváření ankety kwiqpoll.com

Tvorba ankety online

Vytváření je tak snadné že ho zde není třeba popisovat. Hned na úvodní stránce  kwiqpoll.com zadáte otázku a můžete definovat až 5 různých odpovědí. Po dokončení předpřipraveného formuláře potvrdíte a ihned dojde k vygenerování unikátního odkazu, který můžete ihned sdílet či rozeslat do vaší emailové databáze.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Google výrazně zlevnil své cloudové úložiště Disk Google - přinášíme praktické tipy
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons