Vychytávky pro Váš výdělečný blog pomocí zpětných odkazů.

Vychytávky pro výdělečný blogUž jsem zde psal o projektu BackLinks Genius, ale musím zde dnes napsat že jako jeden z mála projektů je možné sledovat neustálý vývoj a vylepšení včetně různých vychytávek. Právě dnes došlo k uvolnění verze systému BackLinks Genius na 1.2 .
Mezi hlavní a dle mého názoru veli užitečnou vychytávku patří seznam TOP poptávaných slov pro blogery na získání zpětných odkazů. Do seznamu TOP poptávaných slov se tak dostanou slova, která jsou nejvíce žádaná a je v nich velký potenciál zisku pro Vás jako blogera. Dále došlo k zveřejnění informací o přenosech plug-inů a spoustu nových informací jako je načítání článků ,hodnocení domény či vkládání do obsahu pouze pro dospělé.
Pokud jsou to pro Vás nic neříkající informace a chcete s o tomto systému dočíst více informací tak doporučuji navštívit jejich web kde jsou veškeré informace včetně informativní kalkulačky Vašeho výdělku.  A nezapomeňte že tento web je postaven tak že máte také možnost získat provize z blogerů kteří se zapojí do projektu díky Vám. Jedná se o dobrou vychytávku , a navíc i do více úrovní. Čtěte více……

Cílem je: Dlouhodobým cílem projektu je pokrýt celou Evropu, Ameriku, Asii a Austrálii. Počet inzerentů v systému bude 100 000 a počet blogerů okolo 200 000. Web i aplikace bude existovat ve všech hlavních jazycích na světě.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Pohodlná kontrola duplicitního obsahu na internetu
, ,
Show Buttons
Hide Buttons