Zdarma online konvertor písem bez nutnosti instalace ZDARMA!

Font_converetTato online aplikace poslouží hlavně grafikům a těm kteří používají písma a často potřebují nějaké písmo v jiném formátu než mají zrovna k dispozici. Tato webová online aplikace vám to umožní zdarma a to jen ve dvou jednoduchých krocích. Jedíné co pro to musíte mít je připojení k internetu a znalost webové adresy na které běží tato online aplikace pod názvem Freefontconverter – Free font converter (česky řečeno převod písem zdarma ).

Converter podporuje tyto druhy fontů : pfa, pfb, pt3, sfd, ttf, otf, otb, t42, cef, cff, gsf, ttc, svg, ik, mf, dfont, bin, suit a bdf.
Služba funguje na všech operačních systémech včetně Windows, Mac a Linux.

Tato služba funguje pro všechny běžné formáty písma, včetně TrueType (. Ttf), OpenType (. OFT) a PostScript (. Ps). Můžeme také konvertovat málo známé formáty písma, včetně Suitcase (.suit) a data Fork (.dfont) písma.

Nebudu se zde více o tomto konvertoru písem více rozepisovat protož jde opravdu o jednoduchou aplikaci. Jen vyperete Vaše písmo pomocí tlačítka procházet , dáte konvertovat a jen stáhnete do PC a to je vše. A ještě hlavně adresu s odkazem na freefontconverter www.freefontconverter.com

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Půjčkový affiliate a marketingové nástroje, které vás dostanou
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons