ZlateStrankycz – Zcela nové www stránky na ZlatéStránky.cz

zlatestrankyZcela nový web Zlatých stránek nabízí mnoho jedinečných vlastností, které Vám umožní jednoduchým a intuitivním způsobem najít přesně to, co potřebujete. Ať už hledáte kontakt na firmu, domácnost nebo třeba ztraceného příbuzného, ZlatéStránky.cz Vám jej pomohou snadno a rychle najít.

Přehled nejdůležitějších vlastností, které Vám nový web přináší:

Funkce „Hledat všude“ – nalezení toho správného kontaktu nebylo nikdy jednodušší
Stačí zadat dotaz (co / koho a kde hledáte) a okamžitě obdržíte relevantní výsledek ze všech dat, která máme v naší databázi.

Rádius – hledání kontaktu s využitím proximity (vzdálenosti) od Vámi určené lokality
S pomocí této unikátní funkce (kterou nenajdete na žádném jiném on-line katalogu) snadno najdete požadovaný kontakt rozšířením nebo omezením lokality, kterou upřednostňujete.

3D Návštěvy – virtuální prohlídka vybraných měst a míst
Díky unikátní aplikaci 3D Návštěvy získává hledání ve ZlatýchStránkách.cz zcela nový rozměr. Přesvědčte se sami na www.3dnavstevy.cz!


YouTube Direkt

Mapy a špičkový plánovač tras – poprvé na ZlatýchStránkách.cz
ZlatéStránky.cz přicházejí poprvé i s vlastním mapovým řešením, které je navíc doplněno špičkovým plánovačem tras. Mapy vynikají svojí intuitivností, pohodlností užívání a dále použitím pokročilých dynamických prvků při zobrazování výsledků.

Moje záložky – možnost personalizace webu
Můžete si jednoduše vytvořit svůj vlastní uživatelský účet a personalizovat tak svoji stránku. Získáte tak možnost uložit si výsledky hledání nebo místa na mapě (takže se k nim budete moci kdykoliv vrátit), a navíc budete moci hodnotit firmy podle své zkušenosti a psát k nim komentáře.

Tip na příspěvek:  Hledej ceny

Pokročilé filtrování – rychleji a snáze k tomu, co hledáte
Usnadnění vyhledávání kontaktů pomocí mnoha různých filtrů a řazení, např. místa, rubriky, názvu, otevírací doby, nebo vzdálenosti.

Interaktivita – aktivní práce s nalezenými kontakty
Jakýkoliv nalezený kontakt lze zaslat na mobilní telefon, e-mail, uložit do Outlooku nebo do Mých záložek (viz výše). Jste-li přihlášen do Mých záložek, můžete hodnotit firmy podle své zkušenosti a psát k nim komentáře.

Porovnávání záznamů – srovnávání libovolně vybraných kontaktů mezi sebou
Výběr toho správného kontaktu / firmy si teď můžete usnadnit pomocí porovnávání vybraných záznamů (obdobným způsobem jako když srovnáváte produkty v e-shopech).

Sdílejte článek přátelům:
Show Buttons
Hide Buttons