Co dnes znamená SEO a jaký bude další vývoj?

Jak již napovídá samotný název článku „Co dnes znamená SEO a jaký bude další vývoj?bude tu řeč o SEO. Chci zde připomenout blížící se akci, o které je určitě dobré vědět včas a být tak o krok napřed. Naleznete zde všechny důležité odpovědi kolem SEO problematiky.

SEO není práce jen na jeden den, ani týden. Je to běh na dlouhou trať! SEO je neustále ve vývoji a mění svá pravidla. Kdo chce být na internetu úspěšný a být o krok napřed před konkurencí jsou to pro něj tyto informace zásadní a nezbytné pokud chce být špičkou ve svém oboru na internetu. O novinkách a dalším vývoj SEO se s námi podělí autor unikátního vzdělávacího online programu SEO Akademie Mgr. Martin Domes.

SEO_akademie

Co nás v této SEO Akademii čeká?

Můžeme se těšit na 10 výukových videí obsahující důležité informace jak SEO používat a jaké správné metodiky pro optimalizaci zvolit. Nebude chybět ani verze v MP3 či E-booky v PDF ke stažení, kde bude možnost tyto informace dále studovat. Závěrem se s námi Martin jako odborník na tuto problematiku SEO podělí o budoucím vývoji.

Cílem SEO Akademie je naučit vás jak se stát na internetu úspěšnými a jak být o krok před konkurencí. Naučíte se jak přivádět na web relevantní návštěvníky, jak zaujmout obsahem, jak získávat přirozené zpětné odkazy, jak se stát autoritou na webu a navíc jak správně vyhodnocovat dosažené výsledky.

Celá tato SEO Akademie není pouze sestavena na tom jak to celé technicky udělat, ale hlavně také jak to správně naplánovat a jak a jak vytvořit web hodnotný i pro uživatele (cílovou skupinu webové stránky).

Účast je nejen pro pokročilé uživatele, ale najdou zde důležité informace i majitelé firem, webů či začínající tvůrci webových stránek.

Před samotným kurzem můžete získat i tři tréninková videa zdarma.

Po jednoduché registraci můžete zdarma získat informace a nový pohled na SEO a principy úspěšného webu. Jak krok za krokem provádět SEO optimalizaci či získat informace jak se vyhnout zakázaným technikám a penalizaci vašeho webu.

Pro VIP placené členství SEO Akademie je připraveno 10 videí plus BONUS na závěr.

 

Kdo je Mgr. Martin Domes?

Martin Domes má za sebou již mnoho úspěšných projektů od tvorby webových stránek až po mnoho vydaných úspěšných odborných knih včetně SEO. Má zkušenosti jak v internetovém marketingu, tak v grafice či kódování. Působil také jako šéfredaktor nakladatelství Computer Press, kde stál u vzniku více než 500 knih z oboru.

Využijte Martinových zkušeností nejen v oblast SEO a poznejte jeho know-how, které předá v rámci projektu SEO akademie.

Related Posts

 • 90
  Na internetu je mnoho je mnoho přednášek a článků na téma jak vydělat na internu nebo jak zvýšit návštěvnost, ale jednou ze zásadních věcí je nezapomenout na vývoj konverzního poměru (CRO - conversion rate optimization). Konverzní poměr představuje procento návštěvníků stránek, kteří provedou na webové stránce Vámi požadovanou akci. Může…
  Tags: a, se, webové, stránky, affiliate, optimalizace, web, internetu, výdělek, zdarma
 • 88
  Návštěvnost z desítek až na tisícovky za den? Jde to, ale proč! 12 kroků, které mě posunuli zase o kus dále. Nevím, jak jste na tom vy, ale v začátcích svého blogování jsem neustále sledoval návštěvnost webové stránky a byl vděčný za každého nového návštěvníka. Návštěvnost pro mě znamenala vše a byl…
  Tags: a, se, v, webové, stránky, affiliate, web, internetu, výdělek, zdarma
 • 82
  Affiliate marketing - není jen pouhý nástroj na kterém mohou vydělat partneři, ale je hlavně novým prodejním kanálem obchodníků. Dění kolem affiliate je čím dál více medializováno a začíná se dostávat k širší veřejnosti a částečně už i k samotným obchodníkům. Ve většině případů je však, ale spíše zaměřen na získávání nových…
  Tags: a, affiliate, se, v, internetu, web, rady, stránky, webové, tvorba
 • 81
  V nedávné době jsem uveřejnil dvě publikace. Krok za krokem jak vytvořit webovou stránku v redakčním systému WordPress. Jak vytvořit webové stránky, které budou ziskové? První publikace pojednává a popisuje podrobný návod na instalaci WordPressu. Ebook je sestaven krok po kroku na praktickém příkladu jak vytvořit webovou stránku postavenou na redakčním systému…
  Tags: a, se, v, stránky, webové, internetu, informace, web, affiliate, programy
 • 80
  Kde kupovat a jak si přivydělat psaním članků? Tuto otázku podrobně řeší nedávno spuštěný projekt Copywriting.cz. Systém na prodej a kupování článků řeší mnoho důležitých faktorů, které jsou užitečné například při výběru vhodného copywritera. Mefi ně patří například obchodní dopisy, překlady, popisky do e-shopu, právní služby, a další. Hlavním úkolem…
  Tags: a, o, spolupráce, zdarma, affiliate, v, se, web, internetu, programování
, , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)