Co dnes znamená SEO a jaký bude další vývoj?

Jak již napovídá samotný název článku „Co dnes znamená SEO a jaký bude další vývoj?bude tu řeč o SEO. Chci zde připomenout blížící se akci, o které je určitě dobré vědět včas a být tak o krok napřed. Naleznete zde všechny důležité odpovědi kolem SEO problematiky.

SEO není práce jen na jeden den, ani týden. Je to běh na dlouhou trať! SEO je neustále ve vývoji a mění svá pravidla. Kdo chce být na internetu úspěšný a být o krok napřed před konkurencí jsou to pro něj tyto informace zásadní a nezbytné pokud chce být špičkou ve svém oboru na internetu. O novinkách a dalším vývoj SEO se s námi podělí autor unikátního vzdělávacího online programu SEO Akademie Mgr. Martin Domes.

SEO_akademie

Co nás v této SEO Akademii čeká?

Můžeme se těšit na 10 výukových videí obsahující důležité informace jak SEO používat a jaké správné metodiky pro optimalizaci zvolit. Nebude chybět ani verze v MP3 či E-booky v PDF ke stažení, kde bude možnost tyto informace dále studovat. Závěrem se s námi Martin jako odborník na tuto problematiku SEO podělí o budoucím vývoji.

Cílem SEO Akademie je naučit vás jak se stát na internetu úspěšnými a jak být o krok před konkurencí. Naučíte se jak přivádět na web relevantní návštěvníky, jak zaujmout obsahem, jak získávat přirozené zpětné odkazy, jak se stát autoritou na webu a navíc jak správně vyhodnocovat dosažené výsledky.

Celá tato SEO Akademie není pouze sestavena na tom jak to celé technicky udělat, ale hlavně také jak to správně naplánovat a jak a jak vytvořit web hodnotný i pro uživatele (cílovou skupinu webové stránky).

Tip na příspěvek:  Online kontrola na dostupnost uživatelského jména. Nepostradatelná aplikace pro ochranu nejen firemního jména!

Účast je nejen pro pokročilé uživatele, ale najdou zde důležité informace i majitelé firem, webů či začínající tvůrci webových stránek.

Před samotným kurzem můžete získat i tři tréninková videa zdarma.

Po jednoduché registraci můžete zdarma získat informace a nový pohled na SEO a principy úspěšného webu. Jak krok za krokem provádět SEO optimalizaci či získat informace jak se vyhnout zakázaným technikám a penalizaci vašeho webu.

Pro VIP placené členství SEO Akademie je připraveno 10 videí plus BONUS na závěr.

 

Kdo je Mgr. Martin Domes?

Martin Domes má za sebou již mnoho úspěšných projektů od tvorby webových stránek až po mnoho vydaných úspěšných odborných knih včetně SEO. Má zkušenosti jak v internetovém marketingu, tak v grafice či kódování. Působil také jako šéfredaktor nakladatelství Computer Press, kde stál u vzniku více než 500 knih z oboru.

Využijte Martinových zkušeností nejen v oblast SEO a poznejte jeho know-how, které předá v rámci projektu SEO akademie.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons