Využijte páku moderní doby na vaše objednávky!

SimpleAffil zatřese českým internetovým affiliate marketingem. Proč?

Dnešní doba internetu nabízí mnoho možností jak z vašeho obchodu udělat velký byznys. Jednou z nejúčinnějších možností je vytvoření partnerského programu.

Na český internet vstupuje nový hráč na vytvoření vlastního partnerského programu a to služba SimpleAffil. Jedná se novou a hlavně jednoduchou možnost na vytvoření vlastního partnerského programu.

SimpleAffil

Na začátek bych nejprve zmínil, že partnerské programy někdy také nazývané affiliate programy jsou u nás teprve v plenkách a využití v e-shopech či na prodej jiných produktů není ještě tak rozšířené a ten hlavní rozmach nás teprve čeká.

„Za minimální investici můžete několikanásobně zvýšit své obraty!“

Nutné je pochopit hlavní výhodu partnerského programu. Jedinečnou výhodu přináší partnerský program v tom, že provize platíte pouze za uskutečněný prodej na rozdíl od jiných možností propagace a reklam v mediích.

Většina obchodníků, které zavedla partnerské programy, si dnes už bez nich nedovede fungování obchodu představit. Aplikovat SimpleAffil můžete nejen do svého obchodu, ale využití může najít i v moderním infomarketingu. Tento nástroj pro uživatele připravil uznávaný odborník Martin Domes s kolegou programátorem Pavlem Vaňkem. Martin se stará o webdesign a marketing a Pavel poskytuje technickou podporu a stará se o to, co je pod kapotou samotné aplikace.

 

SimpleAffil je tou správnou cesto jak získat nové zákazníky.

SimpleAffil
Použití služby můžete vyzkoušet v testovací době zcela zdarma a bez závazků. Pro vstup do aplikace SimpleAffil stačí pouze e-mail a jméno do vašeho programu (www. SimpleAffil.cz/vasejmeno). Na základě těchto zadaných údajů vám budou zaslány přihlašovací údaje pro vstup do programu.

Tip na příspěvek:  Zoner Callisto 5 FREE je k dispozici zdarma a legálně

Vytvoření nové kampaně v SimpleAffil zvládnete během pár minut. Dále pak už jen zbývá jednoduchá implementace na váš web. Upozorňuji, že se nejedná o nic složitého. Stačí pouze zkopírovat zdrojový kód na vaší webovou stránku.

SimpleAffil je vhodný i pro použití na malé projekty jako jsou například prodeje e-booku či VIP členství a podobně. Cena za tuto službu je přijatelná a nemusíte investovat desetitisíce do vlastního affiliate programu.

 

Přemýšlíte o vlastním partnerském programu? Využijte příležitosti SimpleAffil a začnete vydělávat ještě více!

  • Se zapojením získáte nejen samotný SimpleAffil (provizní program), ale také technické zázemí, bezplatné aktualizace, neomezený provoz a další BONUSY.
  • Tato affiliate aplikace zvládne vše podstatné pro běh a správu partnerského programu.
  • Automaticky registruje nové partnery do vašeho provizního programu.
  • Zapojeným partnerům vygeneruje partnerský odkaz k propagaci.
  • Měří návštěvy a objednávky z partnerských odkazů a páruje je s partnerem.
  • Umožňuje schvalování realizovaný obchodů – objednávek (konverzí).
  • Poskytuje přehledný seznam k proplacení provizí.

 

„Závěrem chci upozornit některé z vás, kteří doposud nemají nebo teprve přemýšlí o vlastním partnerském programu, že je ten správný čas s tím něco udělat. Nečekejte, až to udělá konkurence! Buďte o krok napřed, začnete vydělávat a budujte podvědomí o své značce na internetu.

Na internetu je ještě pořád hodně majitelů webových stránek, které se těší právě na ten váš partnerský program!“

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons