Využijte páku moderní doby na vaše objednávky!

SimpleAffil zatřese českým internetovým affiliate marketingem. Proč?

Dnešní doba internetu nabízí mnoho možností jak z vašeho obchodu udělat velký byznys. Jednou z nejúčinnějších možností je vytvoření partnerského programu.

Na český internet vstupuje nový hráč na vytvoření vlastního partnerského programu a to služba SimpleAffil. Jedná se novou a hlavně jednoduchou možnost na vytvoření vlastního partnerského programu.

SimpleAffil

Na začátek bych nejprve zmínil, že partnerské programy někdy také nazývané affiliate programy jsou u nás teprve v plenkách a využití v e-shopech či na prodej jiných produktů není ještě tak rozšířené a ten hlavní rozmach nás teprve čeká.

„Za minimální investici můžete několikanásobně zvýšit své obraty!“

Nutné je pochopit hlavní výhodu partnerského programu. Jedinečnou výhodu přináší partnerský program v tom, že provize platíte pouze za uskutečněný prodej na rozdíl od jiných možností propagace a reklam v mediích.

Většina obchodníků, které zavedla partnerské programy, si dnes už bez nich nedovede fungování obchodu představit. Aplikovat SimpleAffil můžete nejen do svého obchodu, ale využití může najít i v moderním infomarketingu. Tento nástroj pro uživatele připravil uznávaný odborník Martin Domes s kolegou programátorem Pavlem Vaňkem. Martin se stará o webdesign a marketing a Pavel poskytuje technickou podporu a stará se o to, co je pod kapotou samotné aplikace.

 

SimpleAffil je tou správnou cesto jak získat nové zákazníky.

SimpleAffil
Použití služby můžete vyzkoušet v testovací době zcela zdarma a bez závazků. Pro vstup do aplikace SimpleAffil stačí pouze e-mail a jméno do vašeho programu (www. SimpleAffil.cz/vasejmeno). Na základě těchto zadaných údajů vám budou zaslány přihlašovací údaje pro vstup do programu.

Tip na příspěvek:  Jak vytvořit XML Sitemap - Google sitemaps online hned a zdarma!

Vytvoření nové kampaně v SimpleAffil zvládnete během pár minut. Dále pak už jen zbývá jednoduchá implementace na váš web. Upozorňuji, že se nejedná o nic složitého. Stačí pouze zkopírovat zdrojový kód na vaší webovou stránku.

SimpleAffil je vhodný i pro použití na malé projekty jako jsou například prodeje e-booku či VIP členství a podobně. Cena za tuto službu je přijatelná a nemusíte investovat desetitisíce do vlastního affiliate programu.

 

Přemýšlíte o vlastním partnerském programu? Využijte příležitosti SimpleAffil a začnete vydělávat ještě více!

  • Se zapojením získáte nejen samotný SimpleAffil (provizní program), ale také technické zázemí, bezplatné aktualizace, neomezený provoz a další BONUSY.
  • Tato affiliate aplikace zvládne vše podstatné pro běh a správu partnerského programu.
  • Automaticky registruje nové partnery do vašeho provizního programu.
  • Zapojeným partnerům vygeneruje partnerský odkaz k propagaci.
  • Měří návštěvy a objednávky z partnerských odkazů a páruje je s partnerem.
  • Umožňuje schvalování realizovaný obchodů – objednávek (konverzí).
  • Poskytuje přehledný seznam k proplacení provizí.

 

„Závěrem chci upozornit některé z vás, kteří doposud nemají nebo teprve přemýšlí o vlastním partnerském programu, že je ten správný čas s tím něco udělat. Nečekejte, až to udělá konkurence! Buďte o krok napřed, začnete vydělávat a budujte podvědomí o své značce na internetu.

Na internetu je ještě pořád hodně majitelů webových stránek, které se těší právě na ten váš partnerský program!“

Mohlo by se ti také líbit

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , , ,

Show Buttons
Hide Buttons