Redakční systém pro obce zdarma ?

Hledáte redakční systém pro obec zdarma? Pokud ano našel jsem na internetu využití tété možnosti a to na stránce www.obcezdarma.cz .

obcezdarmaCo je systém Obcezdarma – Redakční systém Obcezdarma byl vytvořen společností banan s.r.o. (banan.cz webhosting) pro  podporu rozvoje Internetu na úrovni obcí a menších měst. Respektuje to, že obecní rozpočty jsou omezené a výdaje na Internetové stránky jsou tak limitovány. Z těchto důvodů poskytují www stránky pro obce zcela zdarma jak píší autoři na svém webu.

Je to opravdu zdarma? – Ano je. Systém Obcezdarma může využívat každá obec, která hostuje své stránky u banan.cz webhosting bez poplatku. Podmínkou je samozřejmě, aby se opravdu jednalo o obecní stránky. Hradíte jen běžný poplatek za webhostingový účet jako kterýkoliv jiný klient.

Pokud se Vám zdá tato mabídka zajímavá tak určitě mrkněte na jejích web kde se dozvíte více informací.

Pozn. Dle mého názoru jde o zdařilí projekt protože spoustu malých obcí má své rozpočty omezené , a nebo nemá nikoho kdo se vyzná ve tvorbě web stránek (redakčních sys.). Je to omezené pouze hostováním u dané společnosti, ale pokud už chcete web stránky tak je skoro jedno u koho je máte……….  Ne vždy je to pravda  :)

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Revolver Maps 2.0 aneb 3D mapa návštěvníků vašich stránek zdarma
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons