Odstartuj projekt pomocí Crowdfundingu!

V posledních měsících se čím dál více na internetu objevují nové projekty, a vzniká mnoho nových nápadů. Mnoho z nich však často skončí někde v šuplíku z mnoha důvodů.

Jedním z nich jsou finance. Na podporu vyřešení těchto problému vznikají tzv. crowdfundingová řešení. Jedním z těchto prvních projektů v české republice je služba s názvem Fondomat.

Projekt Fondomat se podařilo přivést k životu za pomocí Joe Wakeforda a Conrada Wattse, kteří si dali za cíl lidem žijícím v České republice dát příležitost vytěžit peníze prostřednictvím speciálního programu fungujícího v české měně a vytvořit tak podle autorů továrnu na sny.

Jak převést nápady v realitu?

Jednou z odpovědí je právě Crowdfunding. Jedná se o mocný nástroj k získání finančních prostředků pro start projektu za pomocí oslovení mnoha uživatelů pomocí sociálních sítí.

Fondomat - Crowdfunding

Co Fondomat nabízí?

Nabízí revoluční způsob, jak získat dárce finančních prostředků za zlomek nákladů, které s sebou tradiční metody sbírky peněz nesou.

 Jak to celé funguje?

Jednoduše vytvoříte nový projekt a zadáte cílovou částku, kterou potřebujete pro úspěšný start projektu a dobu do kdy budete finance potřebovat. Pak už jen sdílíte váš odkaz na prezentaci projektu (projektovou stránku).

 Je služba Fondomat zdarma?

Fondomat je služba, která umožňuje registraci zdarma. Jediné o co vás připraví jsou 4 % na zpracování vašich projektů. Ovšem musíte brát, že tato část bude pocházet z vašich peněžitých darů, takže vlastně o nic nepřicházíte.

 

Další alternativou jsou crowdfundingová řešení o kterých jsem již jednou psal v článku Jak sehnat peníze na dobrý nápad či projekt?“ je projekt Nakopni mě, který má hlavním cíl a to jak sehnat peníze na realizaci různých dobrých nápadů a projektů.

Dalším může být například crowdfundingové řešení Hithit, které propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit.

 

Related Posts

 • 85
  Colegio bylo vytvořeno za účelem usnadnění práce nejen firmám či neziskovým společnostem, ale i různým týmům pro usnadnění se sdílením dokumentů, svoláváním různých akcí, plánování úkolů a mnoho dalších a užitečných pomůcek který si současný a nejen internetový marketing vyžaduje. Základní výhody a funkce Colegia Usnadnění práce týmu Dostupnost dat…
  Tags: a, v, se, internetu, finance, internet, online, nástroje, zdarma, rady
 • 85
  Na internetu je dostupná nová služba přispějmi.cz se kterou můžete proměnit své sny ve skutečnost. Jedná se o českou službu na sdílení nákupů dárků. Myšlenka založit tento projekt byla od roku 2011, kdy se začalo rozmáhat financování pomocí crowdfundingu. S využitím této metody financování se podařila tato myšlenka realizovat a projekt se…
  Tags: a, se, pomocí, o, s, facebook, finance, internet, online, nástroje
 • 84
  Samotný název článku nám dává jasnou odpověď, o čem zde budeme psát. „Kde najít místo pro jednání či nějakou akci?“ Můžeme se setkat s problémem, kdy musíme řešit kde zajistit nějakou akci, konferenci nebo místo pro jednání. Snadným pomocníkem se nám může stát právě nově vznikající projekt mistto.com. Tento startup…
  Tags: se, kteří, a, projekt, o, zdarma, internetu, finance, internet, online
 • 81
  Nový online projekt SuperFaktura přináší na český trh čerstvý vítr v oblasti online služeb pro živnostníky a podnikatele. Zejména začínající podnikatelé dokáží ocenit jednoduché a intuitivní ovládání. Co je SuperFaktura? SuperFaktura je jednoduchý ekonomický systém s využitím v online prostředí. Je určen zejména pro malé firmy, které chtějí mít vždy…
  Tags: a, online, se, s, které, v, z, finance, internet, nástroje
 • 81
  Internetový projekt  LaBasta není jen jedno z dalších online tržišť jaké doposud známe, ale přichází se spoustou novinek a vlastní originalitou. Hlavním úkolem je však nabídnout prostor a záštitu lidem ze všech tvůrčích profesí, kteří se jako „OSVČ“ (úředně Osoby samostatně výdělečně činné, jinak řečeno živnostníci, neboli freelanceři, prostě autoři na…
  Tags: a, z, se, internetu, finance, internet, online, nástroje, zdarma, rady
, , , , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)