Odstartuj projekt pomocí Crowdfundingu!

V posledních měsících se čím dál více na internetu objevují nové projekty, a vzniká mnoho nových nápadů. Mnoho z nich však často skončí někde v šuplíku z mnoha důvodů.

Jedním z nich jsou finance. Na podporu vyřešení těchto problému vznikají tzv. crowdfundingová řešení. Jedním z těchto prvních projektů v české republice je služba s názvem Fondomat.

Projekt Fondomat se podařilo přivést k životu za pomocí Joe Wakeforda a Conrada Wattse, kteří si dali za cíl lidem žijícím v České republice dát příležitost vytěžit peníze prostřednictvím speciálního programu fungujícího v české měně a vytvořit tak podle autorů továrnu na sny.

Jak převést nápady v realitu?

Jednou z odpovědí je právě Crowdfunding. Jedná se o mocný nástroj k získání finančních prostředků pro start projektu za pomocí oslovení mnoha uživatelů pomocí sociálních sítí.

Fondomat - Crowdfunding

Co Fondomat nabízí?

Nabízí revoluční způsob, jak získat dárce finančních prostředků za zlomek nákladů, které s sebou tradiční metody sbírky peněz nesou.

 Jak to celé funguje?

Jednoduše vytvoříte nový projekt a zadáte cílovou částku, kterou potřebujete pro úspěšný start projektu a dobu do kdy budete finance potřebovat. Pak už jen sdílíte váš odkaz na prezentaci projektu (projektovou stránku).

 Je služba Fondomat zdarma?

Fondomat je služba, která umožňuje registraci zdarma. Jediné o co vás připraví jsou 4 % na zpracování vašich projektů. Ovšem musíte brát, že tato část bude pocházet z vašich peněžitých darů, takže vlastně o nic nepřicházíte.

 

Další alternativou jsou crowdfundingová řešení o kterých jsem již jednou psal v článku Jak sehnat peníze na dobrý nápad či projekt?“ je projekt Nakopni mě, který má hlavním cíl a to jak sehnat peníze na realizaci různých dobrých nápadů a projektů.

Dalším může být například crowdfundingové řešení Hithit, které propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit.

 

, , , , , , , , ,
MLM Novinka 2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin

Využij příležitost otestovat nový model vzdělání zdarma.

yc

Získej více informací nebo využij možnosti vydělávat sdílením této aplikace.