Odstartuj projekt pomocí Crowdfundingu!

V posledních měsících se čím dál více na internetu objevují nové projekty, a vzniká mnoho nových nápadů. Mnoho z nich však často skončí někde v šuplíku z mnoha důvodů.

Jedním z nich jsou finance. Na podporu vyřešení těchto problému vznikají tzv. crowdfundingová řešení. Jedním z těchto prvních projektů v české republice je služba s názvem Fondomat.

Projekt Fondomat se podařilo přivést k životu za pomocí Joe Wakeforda a Conrada Wattse, kteří si dali za cíl lidem žijícím v České republice dát příležitost vytěžit peníze prostřednictvím speciálního programu fungujícího v české měně a vytvořit tak podle autorů továrnu na sny.

Jak převést nápady v realitu?

Jednou z odpovědí je právě Crowdfunding. Jedná se o mocný nástroj k získání finančních prostředků pro start projektu za pomocí oslovení mnoha uživatelů pomocí sociálních sítí.

Fondomat - Crowdfunding

Co Fondomat nabízí?

Nabízí revoluční způsob, jak získat dárce finančních prostředků za zlomek nákladů, které s sebou tradiční metody sbírky peněz nesou.

 Jak to celé funguje?

Jednoduše vytvoříte nový projekt a zadáte cílovou částku, kterou potřebujete pro úspěšný start projektu a dobu do kdy budete finance potřebovat. Pak už jen sdílíte váš odkaz na prezentaci projektu (projektovou stránku).

 Je služba Fondomat zdarma?

Fondomat je služba, která umožňuje registraci zdarma. Jediné o co vás připraví jsou 4 % na zpracování vašich projektů. Ovšem musíte brát, že tato část bude pocházet z vašich peněžitých darů, takže vlastně o nic nepřicházíte.

 

Další alternativou jsou crowdfundingová řešení o kterých jsem již jednou psal v článku Jak sehnat peníze na dobrý nápad či projekt?“ je projekt Nakopni mě, který má hlavním cíl a to jak sehnat peníze na realizaci různých dobrých nápadů a projektů.

Tip na příspěvek:  Další ročník Affiliate konference již za měsíc v Praze

Dalším může být například crowdfundingové řešení Hithit, které propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons