Procestujte celý svět online pomocí projektu WorldCamera!

Pokud jste příznivcem webových kamer, tak tento tip na web je určen právě Vám. Jedná se o projekt s názvem WorldCamera.

Tento web umožňuje prohledávat pomocí webových kamer celý svět. Můžete náhlédnout na různá místa a sledovat dění online.

worldcamera

Náhled webové stránky WorldCamera.net

WorldCamera si vybírá zdroje především od subjektů jako například univerzity, vládní organizace, města, turistická střediska atd. Toto zaručuje určitou kvalitu a spolehlivost obrazu a jeho aktuálnost při živém přenosu.

Kromě živého obrazu je také možné nahlédnout na reprezentativní snímek. Tento archivní snímek oceníte například za nepříznivého počasí nebo neosvětleného prostředí třeba v noci.

Jednoduché vyhledávání online webové kamery!

Vyhledávání na portálu WorldCamera je přehledně řazeno podle různých specifikací mezi které patří například město, stát nebo podle tématu, který kamera zobrazuje.

Místa můžete prohlížet nejen pomocí online webových kamer, ale můžete využít také galerie kvalitních obrázků, nebo využít zajímavých reportáží vytvořených kombinací fotografií a textu.

Pokud jste nenašli vaší oblíbenou kameru, můžete jí pomocí jednoduchého formuláře doporučit. A pokud jste zrovna majitelem některé online webové kamery nebo jen máte dobré místo kam by se kamera hodila můžete se stát také partnerem tohoto portálu WorldCamera.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Boj s nelegálnymi skládkami nikdy nebol jednoduchší
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons