Affiliate manažer už za 5 000 měsíčně?

Na internet míří nová služba Viruální affiliate manažer (VAM), která posune affiliate marketing u nás zase na větší úroveň. V těchto dnech, byla zahájena a představena nová služba co vám může každý měsíc ušetřit až 90% procent práce při správě provizní sítě.

Co za vás Virtuální manažer udělá?

  • Hledá nové partnery
  • Vyřizuje komunikaci – odpovídá na e-maily
  • Vyřizuje výplaty provizí
  • Spravuje a připravuje reklamní bannery

Za tímto novým projektem VAM stojí společnost OLYMPIC s.r.o. pod záštitou Mária Roženského, kterého jsem již několikrát na WebiTechu zmiňovali jako odborníka v této problematice affiliate marketingu.

VAM - Virtuální Affiliate manažer

Náhled webové stránky virtuálního affiliate manažera

Využijte všech výhod affiliate systému

Mnoho provozovatelů e-shopů má možnost affiliate pro partnery, ale nedostávají se mu výsledky, které očekával. Někteří z nich dokonce možnost affiliate ruší či přestávají tuto možnost nabízet. Hlavní chybou je většinou nedostatek kvalitních af manažerů pro správu jejich provizního programu. A právě v těchto případech se nabízí možnost využít službu Virtuálního manažera.

Osobně mám vyzkoušených několik affiliate programů a sítí a musím přiznat, že jich ve finále je jen pár co za něco stojí a se kterými rád spolupracuji. Určitě mezi ně patří i ty, na kterých se podílel Mário. Dokonce zde uvedu i jeden případ, kdy mě affiliate síť sama oslovila a snažila se mě navrhnout ten správný produkt, který bude na mých stránkách fungovat. To mě dostatečně namotivovalo k další práci a spolupráci s tímto affiliate programem. A o tom to je! Správná práce affiliate manažera.

Tip na příspěvek:  Obchodujte s internetovými projekty? Kupujte, prodávejte, reklamujte – to vše na jedné webové stránce.

Affiliate využívá jen 2% e-shopů a mnohdy špatně!

Mnoho provozovatelů e-shopů se buď bojí, nebo nemá dostatek informací jak na to a co využitím můžou získat. Navíc nemají v týmu člověka, který to zvládne nebo na to má čas. Tato služba vám může toto vše nabídnout za zlomek ceny, kterou vynaložíte na toto pracovní místo či kolik času tomu musíte věnovat.

Fungující provizní program musí být přípraven od samotného začátku včetně plánování a příprav podkladů. Pokud se něco zanedbá v začátcích, důsledky na sebe nenechají dlouho čekat a provizní program neběží jak by mohl.

Se správnou přípravou souvisí také analýzy konkurence, volba strategie, vhodné reklamní prvky a texty, nastavení obchodních podmínek, nastavení software, umístění kódu do e-shopu, nastavení provizí, otestování a hlavně oslovení těch správných partnerů, kteří přinesou nové objednávky a zvýší váš obrat.

100% garance spokojenosti se službou VAM

Mimo své know-how také VAM poskytuje 100% garanci spokojenosti.

Mimo víše zmíněné informace doporučuji knihu pro obchodníky, kteří přemýšlí o affilu případně navštívit stránky věnované systému pro správu vlastnímu proviznímu systému.

Také se určitě podívejte na záznam webináře, kde Mário přestavil 5 nejčastějších chyb v provizních programech velkých e-shopů.

Jaký je váš názor na Virtuálního affiliate manažera?  Zapojte se do diskuse a podělte se o svůj názor.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons