Odměna pro každého za změnu dodavatele nebo nakupování na internetu!

Na internetu se snaží najít své místo nová služba resp. Cashback portál cashmarket.cz. Hned od začátku si dávají vysoké cíle, které zmínili na Lupě a to hned 1 milión klientů zaregistrovaných do konce roku 20103.

Hlavním cílem této služby je vyplácení odměn za produkty a služby denního života. Tento cíl zní lákavě a určitě bude i zásadní pro získání nových klientů a potencionálních parterů.

Na tomto portálu můžete získat odměny například za změnu dodavatele služeb nebo jen za nakupování na internetu. Možnost máte i v kamenných obchodech od společností, které se rozhodli svého zákazníka odměnit za jeho nákupy.

Za vznikem tohoto portálu stojí společnost Raido s.r.o.

cash_market

Náhled webové stránky projektu

Pokud budete chtít těchto výhod využívat je nutná registrace na stránkách cashmarket.cz. Samotná registrace není nijak složitá a zvládnete jí během okamžiku.

Jak to tedy funguje?

Podstatou celého cashbackového systému je že z Vašeho nákupu ať už služby nebo nějakého zboží získáte část zpět. Částka se připisuje vždy na Váš cashmarket účet.

Odměny jsou vypláceny na Váš bankovní účet od dosažení částky 300 Kč.

Nakupovat můžete z nabídky pojištoven, e-shopů, slevových portálů, bank a dalších partnerů. Nabídka partnerů se neustále rozšiřuje a nabízí nové možnosti využití.

Cashback portál nabízí i další možnosti spolupráce.

Přiveď a získej – Pomocí této varianty můžete získat finanční bonus (provizi 10% doživotně) za přivedení dalšího uživatele této nové služby. Získaní nového uživatel můžete například sdílením na sociálních sítích nebo pomocí unikátního odkazového linku, který Vám bude po registraci přidělen.

Tip na příspěvek:  Průvodce hlavní stránkou na Facebooku - Návod na facebok

Partnerská spolupráce – Služba není jen určena pro koncové uživatele, ale mohou ji využít také společnosti nabízející nějaký produkt či službu. Využití i nastavení je zcela zdarma a navíc Vám přivede spoustu nových zákazníků z komunity uživatelů služby cashmarket.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons