Malířské plátno online? Nástroj Psykopaint je pomůcka k nezaplacení!

Malířské plátno online? ANO! Nejedná se sice o žádnou novinku, ale tento bezplatný online nástroj Psykopaint si pozornost na tomto webu určitě zaslouží.

Hlavním úkolem Psykopaintu je kreslení a úprava fotografií za pomocí štětce a různých efektů. K tomuto nástroji jsem se dostal jen náhodou když jsem vyděl jednu fotografii, která vypadala velice profesionálně.

Nejprve jsem si myslel, že se jedná o velice zdařilou fotografii upravenou v některém profesionálním programu, ale opak byl pravdou. K takovému výsledku se pomocí této aplikace propracujete během pár minut a navíc v základní verzi zdarma a online.

 Malířské plátno

Náhled webové stránky psykopaint.com pro vstup k editaci.

Vytvořte své umělecké dílo v aplikaci Psykopaint – Maliřské plátno

Pro práci v programu není nutná žádná registrace a ihned po spuštění můžete editovat fotografie online. Pokud však budete chtít využít pokročilejší nástroje je registrace nutná. Registrace není nijak náročná. Stačí zadat jen e-mail , heslo a jméno nebo využít přihlášení pomocí facebooku.

Aplikace Psykopaint je postavena ne technologii Flash. A kdo někdy pochyboval o tomto vývojovém prostředí po shlédnuté této aplikace určitě uzná že i za pomocí Flashe jdou vytvářet užitečné věci a náročné online webové aplikace.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Flash - podpora při programování ve Flashy
, , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons