Nová funkce od Google Analytics – Analýza na stránce

Pokud jste tvůrcem webových stránek. Určitě jste minimálně slyšeli o službě Google Analytics. Pokud ji ještě nevyužíváte tak určitě ji začněte ihned využívat. Jedná se o jeden z nejmocnějších online monitoringu návštěvníků vašich stránek, které zjistí a porovná podrobné informace o jejich aktivitě na vašem webu od vstupu na stránku až po její opuštění.

Tyto informace vám můžou poskytnout strategické informace o webové stránce které pomůžou při rozhodování o dalším vývoji stránek až po cílení reklam na webu.

Analýza na stránce

Novinku v této službě Google Analytics je funkce analýza přímo na stránce zatím v beta verzi která je již plně funkční a přináší nové zásadní informace.

Analýza na stráncePo výběru této možnosti Analýza na stránce máte možnost využít informace jako jsou podrobnosti o obsahu, příchozí zdroje a odchozí cíle.

Informace se vám zobrazí přímo na webové stránce kde přesně zobrazí odkazy na které klikají návštěvníci stránek a v jakém poměru.

Nedávno jsem tu psal o jednom takovém to projektu který je však placenou službou, a teď s tím přichází Google a zdarma.

Pokud ještě tyto služby nevyužíváte tak více informací získáte na domovské stránce v češtině na http://www.google.com/analytics/cs-CZ/ .

Závěrem: Využijte mocného nástroje Google Analytics při budování internetového marketingu zdarma ve svůj prospěch a zvýšení finančního potenciálu vašich stránek online.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak na dobré SEO e-shopu
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons