Vyzkoušejte nejnovější technologie PHP a MySQL s projektem PHP5

Pokud jste programátorem či vývojářem PHP jazyka, a máte potřebu odzkoušet v ostrém provozu nejnovější technologie PHP a MySQL? Tak právě pro tento účel je na internetu na webové adrese php5.cz tato možnost využití jak prostoru tak domény a jak jinak než zdarma.

Projekt PHP5.cz vznikl pro podporu uživatelů, programátorů a vývojářů, kteří se chtějí seznámit a v ostrém provozu vyzkoušet nejnovější technologii PHP a MySQL jak uvádějí autoři tohoto webu společnost ZONER software, a.s.

Mezi služby ZDARMA které jsou k dispozici patří :Doména třetího řádu, nejnovější PHP verze 5.3, databáze MySQL 5.1, www prostor o velikosti 30MB a samozřejmě přístup přes FTP.

(Pro použití těchto výhod platí určitá pravidla které se musí dodržovat. o podrobných informacích a registraci se dočtete na výše zmiňovaném webu.)

Mimo jiné je na webu také možnost využít diskusní fórum a stránku FAQ kde můžete vyhledat odpovědi na vaše otázky nebo se přímo na dané téma se zeptat. Pokud se chcete dozvědět nejaktuálnější informace o PHP tak navštivte domovskou stránku tohoto jazyka na www.php.net .

Užitečný tip an online testování kódu : Online nástroje na otestování PHP a JavaScrypt kódu.

Pokud budete chtít otestovat php kód online máte možnost využít i jiných služeb jako je například web na adrese http://writecodeonline.com/php/ kde vložíte svůj php kód a ihned se vám zobrazí výsledek vašeho php. Můžete využít i online testu JavaScrypt který si můžete definovat.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Prozkoumejte český internet pomocí nového projektu
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons