Inzerce: Online konferencí zdarma nebude nikdy dost

Internet je nekonečným zdrojem informací a novinek. Nezapomínejme také, že je to snadná cesta ke vzdělání a užitečným informacím.

Jako podpora a užitečný projekt, který k těmto zmiňovaným výhodám patří je určitě projekt MotivP.

MotivP je mimo toho co tu chci zmínit, poradenská a vzdělávací společnost. Poskytuje odborné poradenství jak z oblasti řízení lidských zdrojů, koučinku až po outdoorové programy. Za tímto projektem stojí brněnská společnost Motiv P s.r.o.

Získejte přístup k online konferencím zdarma

MotivP

Náhled webové stránky tohoto projektu.

Na tomto portálu naleznete více jak 1700 videí zdarma z různých konferencí z ČR. To už stojí za zváženou, nemyslíte? Mimo těchto spoustu užitečných video záznamů získáte přístup k informacím o plánovaných a nejvýznamnějších akcích v ČR.

Jediné co musíte udělat, je snadná registrace na webu zdarma.

Jedním z aktuálních konferencí je například záznam z konference v jednom z největších zařízení a to klubu SaSaZu v Praze. Přednáška proběhla na téma Konkurenční výhoda. Na záznamu z konference můžete vidět Andreje Babiše či manažera v dopravním odvětví Radima Jančuru a další významné osobnosti např. Hana Krbcová, Jan Mühlfeit, Dalibor Dědek, Jitka Schmiedová, Iva Pazderková atd.

Mimo mnoho dalších užitečných záznamů z přednášek, které stojí určitě za viděnou mě zaujal i záznam z Barcampu, který se konal na Fakultě informačních technologií VUT v Brně.

Mějte své vzdělání pevně v rukou a pod kontrolou!

Na portálu MotivP kromě těchto informací zdarma můžete získat také přístup k tzv. Virtuálním kurzům. Pomocí této moderní a oblíbené metody vzdělání můžete čerpat informace z pohodlí vašeho domova či kanceláře online. Při zakoupení tohoto kurzu (videa) k němu získáte neomezený přístup z vašeho účtu (můžete kurz sledovat opakovaně za jednu cenu).

Tip na příspěvek:  Více než jen úložiště fotografií - Zonerama

Závěrem lze říci, že tento portál nabízí nejmodernější metody online vzdělávání s interaktivním přístupem pro váš osobní růst. Témat je opravdu mnoho a věřím, že si každý najde to své, to co ho v jeho oboru posune zase o kousek dál případně přinese další možnosti osobního uplatnění.

K dnešnímu dni se do systému zapojilo více jak 27 tisíc osob z více jak 280 firem.

 

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons