Brno má za sebou Pioneers Unplugged 2014

Brno se může pochlubit mimořádnou akcí, které před několika dny proběhla v sálech SONO Centra v Brně.

Této akce se zúčastnilo více jak 320 diváků, kteří prošli více jak 150 minutami poutavých přednášek. Přednáškami provázeli a dělili se o své zkušenosti speakeři z devíti zemí a to z Evropy, Afriky Asie a USA.

Pioneers Unplugged 2014

V průběhu večera se dostalo i na nové nápady nejen českých talentů.

Zástupci IBM ve své prezentaci ukázali novou technologii rozpoznávání hlasu, která je vyvíjena právě v České republice. Virtuální realitu pro využití ve vzdělávání a školách v budoucnosti představil Karel Hulec a jeho tým VRunion.

Pioneers 2014

Další velmi zajímavou částí programu byla světová premiéra pěti inovativních start upů, které se již brzy stanou součástí našeho každodenního života. Aby celý večer nebyl jen o nových technologiích, ale i o vzdělávání, vystoupil Václav Muchna a předal své zkušenosti o problematice při globálním rozvoji firmy a jejím řešení.  Jedním z velmi významných hostů večera byl světově úspěšný investor Ladislav Chodák, který pohovořil na téma Filipika proti investorům a v neposlední řadě jedním z hlavních hostů večera, Mohamed Hamdy, který je významnou osobností start upového světa, ředitelem Dubajského akcelerátoru, který spravuje start upový investiční fond šejka Khalífy. Součástí večera byla i skvělá after party a networking.

Prednaska pioneers Brno

 

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Sledujte, nahrávejte a přehrávejte TV programy na požádání na PlayStation®3
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons