Internetová videopůjčovna Topfun přichází s netradičními možnostmi filmové zábavy

Uživatelé se mohou těšit na jednoduchost, flexibilitu, ale i vysokou kvalitu obrazu podpořenou technologií Silverlight. 

Od 19. ledna 2010 mohou zájemci naplno využívat výhod on-line videopůjčovny Topfun, která přichází s bohatými možnostmi, jak sledovat filmy z pohodlí domova, ale také odkudkoliv, kde se nachází připojení na internet. Tato dnes nejširší databáze českých a zahraničních filmů je uživatelům k dispozici na www.topfun.cz, kde je možné zakoupit film pro jedno shlédnutí, ale i na dobu časově neomezenou. Vyznavači sledování filmů v televizi mohou databázi využít i prostředinicvím zařízení Set Top Box dodávané společností RIO Media, které jednoduše propojí televizi s internetovou linkou, a nahradí tak klasický počítač.

„Spuštění služby virtuální videopůjčovny Topfun je vyústěním mnohaletých zkušeností s provozováním klasických kamenných videopůjčoven, které jsou dnes bohužel silně na ústupu. Filmový fanoušek stále více touží používat vymoženosti a přednosti internetu, který se tak stává těžištěm i současné filmové zábavy,“ hodnotí důvod založení on-line videopůjčovny Radek Přikryl, jednatel společnosti DIVIDA, která je provozovatelem služby Topfun.

„Kvalitní elektronická distribuce filmů má dva jednoduché požadavky. Zákazníci požadují moderní, snadné a přirozené ovládání, majitelé licenčních práv pak ochranu obsahu. Oba cíle může pomoci naplnit technologie Silverlight, kterou vnáší do služby Topfun společnost Microsoft, a kterou dnes využívá 40 % českých uživatelů,“ komentuje zapojení do projektu Topfun Dalibor Kačmář, poradce pro platformní strategii, Microsoft.

Diváci se mohou těšit na více jak 100 filmových novinek ročně od nezávislých filmových studií zajištěných dodavatelem filmů Pragofilm, ale také na předpremiéry pořadů TV Prima. Filmové předpremiéry budou běžet právě na technologii Silverlight, která zaručí vysokou kvalitu obrazu a uživatelskou přívětivost. V blízké budoucnosti nabídne Topfun své filmy také prostřednictvím Windows Media Centeru, čímž získá přístup k filmům dalších téměř půl milionu uživatelů v České republice. Topfun počítá i s nasazování filmů dalších významných filmových studií i se zavedením nových distribučních kanálů.

Tip na příspěvek:  Optimalizace SEO a nejlepší klíčová slova pro vyhledávače

Více informací o službě Topfun a dalších partnerech, kterými jsou Centrum Holdings, GoPay, ARTIO a HP Tronic naleznete na www.topfun.cz/tiskove-zpravy. Slovenští uživatelé získají více informací na www.topfun.sk.

Zdroj: http://www.microsoft.com/cze/presspass/msg/20100119.mspx

Sdílejte článek přátelům:
,
Show Buttons
Hide Buttons