Firemní sociolog – vedení a vztahy ve firmě či startupu

Pro úspěšný startup či firmu je také důležité správné vedení a motivování kolegů k dosažení těch správných výsledků. Z tohoto důvodu zde chci představit velice užitečný web, na kterém jsou důležité informace k vytvoření pozitivních vztahů s kolegy na pracovišti.

Firemní sociolog (www.firemni-sociolog.cz)  je portál informací o vedení lidí, managementu vztahů v organizaci, podpoře zaměstnanců a pěstování pozitivních vztahů na pracovišti. Je určen zejména podnikatelům, manažerům firem, vedoucím pracovníkům a všem, kteří v rámci práce komunikují s podřízenými, partnery a spolupracovníky.

Jak na správné vedení a managementu?

Firemní sociolog nabízí články s postupy, návody a osvědčenými praktickými tipy  vedení a managementu, sekci problémů, která se věnuje specifickým, často se vyskytujícím potížím, a problémovým situacím při vedení a jejich řešením  a také případové studie, které jsou reálnými situacemi ze života firem a z vedení lidí v nich. V této části může každý přispět svými vlastními zkušenostmi, osvědčenými praktikami, anebo třeba také omyly. Pokud hledáte odpovědi na své otázky, nebo řešení svých problémů, nabízí portál Firemní sociolog možnost dotázat se odborníků na jeho řešení,  nebo využít profesionálních poradenských služeb.

Firemní sociolog – vedení a vztahy ve firmě či startupu

Proč vznikl Firemní sociolog jako služba na internetu?

Firemní sociolog vznikl jako nástroj podpory managementu a podnikatelů v obtížných úkolech práce se zaměstnanci a jejich efektivního řízení. Má být také místem výměny zkušeností, a neutrální půdou, kde je možné ukázat reálné problémy firem a společně hledat jejich řešení.

Hlavními impulzy pro jeho vytvoření byly zkušenosti autorů, profesionálních manažerských poradců, a snaha přinést na český internet v této oblasti novou službu s mnoha bezplatně dostupnými a přitom užitečnými informacemi. Do veřejného provozu byl uveden v říjnu 2012.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Výkonnostní marketing s Michalem Hardynem
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons