Propagace na SlideShare? Na internetu se nemusíte prezentovat jen pomocí www stránek!

slideshareKaždý dnes chce mít webové stránky na propagaci na internetu. Nezapomínejte, že jsou i jiné možnosti jak představit svojí prezentaci, nebo jak ještě více podpořit stávající webovou stránku.

Odpověď je jednoduchá! Jedná se o projekt s názvem SlideShare. Tato internetová služba je jednou z nejrozšířenějších a největších služeb právě pro sdílení Vašich prezentací. Tyto stránky navštíví více jak 60 miliónů návštěvníků měsíčně a řadí se tak do 200 nejnavštěvovanějších webových stránek světa.

SlideShare je určen kromě stěžejního zobrazování prezentací také k práci s dokumenty PDF nebo vida s různými semináři, přednáškami a podobně.

S touto aplikací můžete jednoduše a zdarma oslovit mnoho nových potenciálních zákazníků. Prezentace můžete okamžitě sdílet pomocí Twitter, Facebook, LinkedIn atd.

slideshare prezentace online

Sli­de­Share jako zdroj cenných informací

Kromě marketingového využití Sli­de­Share nezapomeňte také na jeho vyžití jako zdroje užitečných informací a přednášek za které jinak musíte utratit spousty financí. Sli­de­Share má více jak 16 milionů registrovaných uživatelů.

SlideShare byl zvolen a zařazen v roce 2010 do top deseti světových nástrojů pro vzdělávání a e-learning.

SlideShare 101 from Amit Ranjan
Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Odstartuj projekt pomocí Crowdfundingu!
, , , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons