Empressr jako pomocník pro tvorbu online prezentace

Nezbytným nástrojem marketingu a obchodu je důležitá část věnovaná prezentaci. Můžete mít sebelepší produkt či službu, ale pokud není dobře prezentován a představen ohrožujete jeho samotnou budoucnost. Ke tvorbě prezentací je mnoho programů jako například ve firmách nejrozšířenější program PowerPoint.

Může však nastat problém že nejste zrovna u svého počítače, nebo jste na cestách a potřebujete vytvořit nějakou působivou dynamickou prezentaci. V tuto chvíli je jedna z voleb právě online aplikace s názvem Empressr. S touto aplikaci můžete tyto komerční programy nahradit online a navíc zadarmo a dosáhnou tak požadovaného výsledku.

Empressrnáhled pracovního prostředí editoru

Zmínku o tomto nástroji jsem zaznamenal již v roce 2006. Od té doby už prodělala mnoho změn a vylepšení tak aby mohla být přínosem hlavně pro uživatele a využívala nejmodernější trendy jako je sdílení atd.

Co to je Empressr?

Empressr je ideálním pomocníkem pro tvorbu prezentací online. Jediné co potřebujete je přístup k internetu. Aplikace poslouží jako nástroj nejen pro vytvoření, ale také pro organizování včetně publikování (sdílení) samotné prezentace.

S tímto nástrojem dokážete své prezentace obohatit o spoustu mediálního obsahu jako videa či animace a vytvoříte tak působivou dynamickou prezentaci jak pro své spolupracovníky, tak pro své zákazníky. Po vytvoření bude jen záležet na vás, komu dáte přístup k této prezentaci, které je uložena na vzdáleném serveru aplikace.

Empressr podporuje většinu nepoužívanějších formátů mezi které patří i tyto:

obraz: JPG, GIF, BMP, PNG
video: MOV, FLV, AVI
animace: SWF
audio: MP

Práce v Empressru

Po vstupu na hlavní (domovskou) stránku je nutné pro vytváření prezentace registrace. Registraci provedete během chvíle a zdarma vstupem na registrační formulář (Sign Up Now). Potvrzení ihned dostanete do své emailové schránky. Pokud se zaregistrujete a přihlásíte do aplikace, spustí se vám samotný editor prezentací vytvořený ve flashy. Z tohoto důvodu je nutné, aby ve vašem počítači byl nainstalován Adnobe Flash Player.

empressr_newmožnosti vytvoření první prezentace

Tento online editor Empressr má jednu obrovskou výhodu a tou je možnost importu již stávající prezentace vytvořené v PowerPointu a jejich následná úprava.

Práce v editoruje velice jednoduchá a ovládání intuitivní. Ovládací prvky jsou uspořádány do nabídek na stranách okna editoru.
Pro import mediálního obsahu máte na výběr z různých možností, ze kterých určitě stojí za zmínku vyhledávání na internetu pomocí klíčového slova ve službách jako je Flicker, Google a dalších. Jako další užitečnou možností je využití webové kamery či hlasové nahrávky přímo do vaší mediální knihovny. Z této mediální knihovny pak můžete čerpat pro vytvoření prezentace.

Vytvořenou prezentaci můžete prezentovat několika způsoby. Vkládat jak na sociální sítě tak poslat email s odkazem nebo využít dalších možností.

Related Posts

 • 92
  Jak již naznačuje název článku, mám užitečný tip na web res. online webovou aplikaci na tvorbu grafiky. S touto zatím ne tak moc známou, a populární aplikací pod názvem Canva, není problém vytvořit infografiku, vizitku, pozvánku, upoutávku na web nebo dokonce plakát. Za výsledek se rozhodně nebudete muset v žádném případě stydět.…
  Tags: a, v, online, grafika, facebook, internet, nástroje, internetu, zdarma, rady
 • 88
  Hledáte možnost jak editovat video online? Nejen tuto možnost vám pomůže vyřešit aplikace WeVideo. S tímto online nástrojem můžete nahrávat a upravovat videa jak se vám zachce. Můžete využít i mobilní telefon či využít možností sdíléní. Náhled domovské stránky aplikace WeVideo.com V dnešní době je velice oblíbeným trendem natáčení různých přednášek…
  Tags: a, online, aplikace, v, videa, s, můžete, zdarma, web, grafika
 • 85
  Internet se díky zvyšující se přenosové rychlosti dat dostává trochu do jiné oblasti jak prezentovat informace. Mezi oblíbenou formu současnosti patří video. Díky této možnosti můžete například prezentovat instruktážní videa návody či řešení jiné problematiky. K vytváření tzv. video­tu­to­ri­álů vám práci usnadní online nástroj s názvem Screenr. Náhled domovské stránky Screenr.com Screenr patří…
  Tags: a, online, videa, aplikace, nahrávání, můžete, youtube, v, zdarma, s
 • 84
  Jednoduchá online aplikace zdarma na vytvoření náčrtku dopravní nehody. Aplikace je velice jednoduše zpracována ve stylu chytni a pusť. Takže její ovládání zvládne i uživatel s minimální znalostí práce na počítači. Na stránkách http://zeichnen.unfallskizze.de ihned po spuštění máte na výběr z více jak deseti jazyků. Po spuštění aplikace jednoduše vyberete tvar vozovky…
  Tags: a, můžete, z, aplikace, s, v, vytvoření, zdarma, online, internet
 • 84
  Společnost Autodesk nám připravila nástroje a výpočetní výkon v cloudovém prostředí se službou Autodesk 360. Základní přístup získáte při registraci zdarma, se kterou můžete ihned využívat cloudových výhod včetně pracovního prostoru na disku. náhled webové stránky Autodesk 360 Se službou Autodesk 360 získáte 5 GB bezplatného prostoru pro vaše data. Navíc toto…
  Tags: a, v, aplikace, s, můžete, zdarma, online, nástroje, grafika, internetu
, , , , , , ,


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)