Víte o tom že Googole Earth zobrazuje aktuální počasí

pocasi_googleVelice oblíbený program Gogole Earth obsahuje funkci zobrazení počasí pod názvem Clouds. Mapové podklady pro zobrazení počasí pocházejí z družic a jsou přenášena do tohoto mapového programu Gogole Earth.

Pokud jste tuto nezaznamenali tak jsou dvě věci které musíte udělat.

–         Nechat zkontrolovat aktualizaci programu a případně jej aktualizovat. ) Poslední ke dnešku dostupná verze je 5.2.1.1 .

–         Jako další krok musíte ve Vašich vrstvách nastavit zobrazení počasí kde máte na výběr zobrazení oblačnosti, radaru, aktuální situace a předpověď počasí.

Mimo tuto funkci počasí obsahuje také novinky ve verzi 5 a to prohlídku historickích snímků z několika desetiletí , nebo se s tímto programem můžete ponořit pod hladinu oceánů.

Domovská stránka tohoto produktu je na adrese http://earth.google.com/ kde se můžete dozvědět více informací či Gogole Earh stáhnout aktuální verzi.

Related Posts

 • 78
  Představuji užitečný tip na stránky Gogole Blog na kterých najdete novinky ze světa Google, tipy pro použití služeb google, pozvánky na akce atd. Psáno Čechy a Slováky pracujícími v Googlu po celém světě. Stránky naleznete na adrese kde jinde než na službe Gogolu a to http://google-cz.blogspot.com/ .Dále doporučuji sledovat jejich…
  Tags: google, a, adrese, také, informací, youtube, gogole, novinky, videa, z
 • 77
  Rychlá prohlídka v Googleplexu. Nahlédněte do zákulisí Googlu. Kdo tam pracuje si určitě stěžovat nemůže :) Googleplex je přezdívka pro areál Google, Inc. sídlící v Mountain View v Silicon Valley jižně od San Franciska v Kalifornii.
  Tags: google, videa, z, youtube
 • 75
  Google Chrome je webový prohlížeč společnosti Google. Je založen na open source frameworku WebKit, jeho User-Agent se hlásí pod jádrem Mozilla. Pro Windows je dostupný ke stažení od 2. září 2008 ve 43 jazycích včetně češtiny. V desktopové verzi nabízí standardní funkce (změnu velikosti písma, záložky, správu hesel, podporu více…
  Tags: google, a, se, více, další, verze, verzi, videa, z, youtube
 • 74
  YouTube je největší internetový server pro sdílení filmových souborů. Založili jej v únoru 2005 zaměstnanci PayPalu Chad Hurley, Steve Chen a Jawed Karim, v listopadu 2006 byl zakoupen společností Google za 1,65 miliardy dolarů (tehdy asi 37 miliard Kč). Od svého založení zaznamenal návštěvnost převyšující 100 milionů. Každý se může…
  Tags: youtube, google, a, se, s, že, také, videa, z
 • 66
  Nestihli jste novoroční ohňostroj v Praze? .......   Nevadí ...
  Tags: videa, z, youtube
, , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *