Zobrazte na svém webu volné pracovní příležitosti a získejte provizi !

careerjet - pracovní příležitostiZobrazte na svém webu volné pracovní příležitosti a získejte provizi z propagace pracovní nabídky, a návíc přineste svým uživatelům stránek volná pracovní místa na trhu. Jedna se o systém pod názvem Careerjet.
Careerjet je vyhledávač, který mapuje rozsáhlý výběr pracovních nabídek zařazováním zaměstnání z celého světa do jedné databázi. Poskytujeme návštěvnost pro inzeráty na původních web stránkách (firemní web stránky, pracovní agentury, noviny, atd.) a provize založené na principu platby za kliknutí a aukčním systému jak uvádějí autoři na svém webu.
Pokud se rozhodnete o spolupráci můžete propagovat pomocí různých forem inzerce. JobBoxu, SearchBoxu, Vyhledávací formulář, RSS feed, textových odkazů, banerů, log anebo jiných funkcí vztahujících se na Careerjet na Vaši web stránku.
Pokaždé když je návštěvník přesměrován z Vaši stránky na Careerjet kliknutím na placený odkaz, získáváte provizi. Můžete si přizpůsobit všechno, jak odkazy vypadají na Vaši web stránce, jaké pracovní nabídky by měli obsahovat, cíleně vybírat odkazy v zájmu Vašich uživatelů.

Tento affiliate program Vás nezavazuje k žádné smlouvě. Můžete se přihlásit a odhlásit kdykoliv.

Zapojte sa do Careerjet affiliate programu zcela bez závazků a ještě vydělejte.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Průvodce hlavní stránkou na Facebooku - Návod na facebok
, ,
Show Buttons
Hide Buttons