Uvažujete o rekonstrukci bytu? Využijte online návrhář zdarma než začnete utrácet.

homestyler - návrhář zdarmaChystáte se do rekonstrukce bytu či vašeho domu? Pokud ano a chcete mít představu jak bude vypadat výsledek vašeho snažení? Pokud ano využijte online návrhář zdarma než začnete utrácet. Tato internetová online aplikace zdarma Vám to umožní , a navíc nemusíte investovat do drahých komerčních programů či dokonce najmutí návrháře. Aplikace pod názvem Autodesk Homestyler je na webové stránce www.homestyler.com .

Autodesk Homestyler je on-line a zdarma. V pohodlí vašeho domova si vytvoříte vzhled vašeho interiéru. Vaše sny proměníte ve skutečnost. Ovládání aplikace je velice jednoduché, a krok za krokem se dopracujete k výsledkům za které se rozhodně stydět nebudete. Máte možnost upravovat a vkládat na co si vzpomenete. Zkrátka pokud jste o tom nikdy neslyšeli rozhodně na tento web koukněte , a možná budete příjemně překvapeni jako já.

planningwigA pokud Vám tato aplikace nebude vyhovovat tak zde ještě uvádím odkaz na velice podobný produkt planningwiz na adrese v3.planningwiz.com který také není k zahození a neměl by ostat bez povšimnutí. Některé placené programy by mohli závidět co lze pomocí těchto online aplikací vytvořit, a hlavně velice jednoduchým intuitivním ovládáním.
Na něco podobného se v budoucnu chystám, a určitě těchto aplikací zdarma využiji než začnu bezhlavě utrácet za věci které se ve finále vůbec nemusí do bytu hodit.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Jak na vlastní domovskou stránku?
, , ,
Show Buttons
Hide Buttons