Jak vytisknout webovou stránku bez zbytečností a reklam?

Pokud jste někdy prováděli tisk webové stránky jistě tak mě dáte za pravdu že výsledek nic moc. Zdánlivě se jedná o jednoduchou věc, ale výsledek už takový není. A proto autoři jednoho webu přišli s originálním nápadem a to tisk webové stránky pomocí jejich online aplikace pod názvem PrintWhatYouLike.

Jak vytisknout webovou stránku bez zbytečností a reklam?

Naleznete ji na internetu na adrese www.printwhatyoulike.com . Jako další výhodou je jak často zmiňují autoři webu úspora finančních prostředků tedy peněz a zároveň šetření životního prostředí.

Pokud se rozhodnete tuto službu využít a vytisknou tak webovou stránku bez reklam a mnoho dalšího harampádí tak jste na správném místě.

Jak vytisknout webovou stránku bez zbytečností a reklam?

V této Print Chat You Like aplikaci se zadáte webovou adresu kterou chcete vytisknout a jen zadáte nebo provedete editaci co se má a co se nemá tisknout. Ihned na obrazovce vidíte jak bude výtisk vypadat. Toto vše se dá zvládnout během několika sekund, a hlavně online a zdarma bez nutnosti stahování nějakého programu. Toto vše běží ve Vašem internetovém prohlížeči.

Aplikace vznikla díky pánům se jménem Jonathan Koomijan a Cassie Schmitz kteří byli frustrování , že neexistuje žádný rozumný způsob jak tisknout webové stránky, a přitom neplýtvat stohy papíru který skončí někde v koši.

Sdílejte článek přátelům:
Tip na příspěvek:  Vznik a slavnostní spuštění EXPLETIO Akcelerátor - první start-up a seed investor v Ostravě
, , , ,
Show Buttons
Hide Buttons