Jak se stát součástí affiliate komunity?

Jednou z důležitých věcí je osobní zkušenost a oboustranně vzájemná podpora (e-shop vs. affiliate partner), předávaní poznatků a zkušeností v tomto oboru.

Je jen málo příležitostí, jak se společně setkávat a předávat si zkušenosti, navzájem se informovat o novinkách a podobě.

Jednou z možností u nás je zúčastnit se Affiliate konference.

Již v pořadí sedmá konference, se rychle blíží. Bude hlavně zaměřena na výkonnostní marketing. Pomůže jak začínajícím inzerentům a affiliate partnerům, ale také nabídne mnoho novinek a užitečných informací pro ostřílené profíky jak dále vylepšovat své projekty.

affiliate-konference

Náhled jedné z přednášek na 5. Affiliate konferenci

Proč se zúčastnit 7. Affiliate konference?

Pro majitele e-shopů:

Hlavním cílem je poznat výhody affiliate marketingu a využít tak tento marketingový kanál, k získání nových zákazníků a obchodních příležitostí. Dozvíte se, proč již několik let úspěšně využívají affiliate marketing značky jako je Mall.cz, Tchibo, Kasa.cz, Zoot.cz, Bata.cz, Tescoma.cz, Astratex.cz, Nakupvakci.cz, Slever.cz, DameJidlo.cz. a mnoho, mnoho dalších úspěšných značek?

Pro affiliate partnery:

Mezi nejvýznamnější přínos pro partnery určitě bude patřit osobní setkání jak s inzerenty, ale také s affiliate partnery. Určitě není nad osobní kontakt, doporučení a navázání přímé spolupráce.

Mimo těchto výhod, se také dozvíte jak získat vyšší konverzní poměr u jednotlivých affiliate programů a podobně. Účastníci minulých konferencí mě určitě dají zapravdu, když zmíním, že na těchto akcích často ti nejúspěšnější odhalí část nebo dokonce celé své know-how, včetně ukázek na konkrétních příkladech a s reálnými čísli.

Networking a afterparty je samozřejmostí

Nedílnou součástí Affiliate konference je i odpolední networking a afterparty, kde panuje super atmosféra, která pomáhá ke sdílení osobních zkušeností, navazování nových kontaktů a spolupráce.

Novinkou je také panelová diskuze, která má za úkol odpovědět na otázky, které vyvstaly během konference. Taktéž se můžete těšit na oborné workshopy.

Dopolední workshop Proč affiliate program? a odpolední workshop Pokročilé funkce CJ.com

Přehled přednášek

 • Petr Jurča, úspěšný affiliate partner, spolumajitel společnosti Liquid Design
 • Tomáš Dekan, úspěšný affiliate partner se zkušenostmi z domova i zahraničí, spolumajitel Refundo.cz a Cestolino.cz
 • Tomáš Růžička, Online Marketing Specialist ve společnosti Conrad Electronic ČR
 • David Eiselt, zakladatel Cestujlevne.com, jeden z top affiliate partnerů v cestovním ruchu
 • Robert Studený, Founder & COO VIV NETworks operátora největší affiliate sítě v regionu, CJ.com
 • Jiří Žůrek, ředitel odboru pro styk s veřejností, Úřad pro ochranu osobních údajůA další …

Related Posts

 • 81
  Není síť jako síť. Jak již zmiňuje název článku je tu jedna, která je o krok napřed (možná i o víc). Nechci zde jenom chválit, ale prostě to tak je a navíc mám i osobní zkušenost a nejsou to jen pouhé prázdné fráze. Provizní síť AffiliateClub nejenom že chce, ale…
  Tags: a, affiliate, se, internetu, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, práce
 • 81
  Na internetu a nejen na něm máš mnoho možností jak se naučit e-mail marketing, jak budovat databáze kontaktů, jak udělat prodejní webovou stránku a získávat nové zákazníky atd. Nikdo ti však neřekl, že je to pouze 15% tvého úspěchu. Podle dostupných informací Carnegieho institutu je pouze 15 % úspěchu v…
  Tags: a, se, internetu, přednášky, video, z, affiliate, programy, práce, internet
 • 79
  Nedávno jsem zde na WebiTech.cz představoval projekt určený online vzdělání v oblasti osobního rozvoje. Projekt YeahCoach (YC) mě natolik nadchnul, že jsem se do něj také zapojil. Rád bych se zde podělit o novinky a události, které od té doby pokročili a také proč jsem se do projektu vlastně zapojil. Proč…
  Tags: a, se, internetu, affiliate, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, práce
 • 78
  V poslední době jedna z možností jak si přivydělat nebo dokonce slušně finančně zabezpečit je Partnerský marketing (Affiliate). Jednou z českých společností, která také tuto možnost nabízí je affiliate síť eSpoluprace.cz. Partnerům nabízí poměrně slušné provize jak za konverze tak i procenta z prodeje. Sleduji tuto partnerskou síť již delší dobu a musím přiznat,…
  Tags: a, se, z, affiliate, marketing, programy, partnerská, spolupráce, finance, výdělek
 • 77
  Jak na affiliate v redakčním systému WordPress? Přednáška na toto téma z WordCampu Praha 2014 od Tomáše Ponera.  
  Tags: affiliate, a, z, programy, partnerská, spolupráce, finance, internet, video, přednášky
, , , , , , ,

Napsat komentář


V SYSTÉMU YEAHCOACH JDE ŽÁDAT O DARY JAKO JSOU TŘEBA TYTO

(Pokud ho chceš, klikni na obrázek Daru)