Jak se stát součástí affiliate komunity?

Jednou z důležitých věcí je osobní zkušenost a oboustranně vzájemná podpora (e-shop vs. affiliate partner), předávaní poznatků a zkušeností v tomto oboru.

Je jen málo příležitostí, jak se společně setkávat a předávat si zkušenosti, navzájem se informovat o novinkách a podobě.

Jednou z možností u nás je zúčastnit se Affiliate konference.

Již v pořadí sedmá konference, se rychle blíží. Bude hlavně zaměřena na výkonnostní marketing. Pomůže jak začínajícím inzerentům a affiliate partnerům, ale také nabídne mnoho novinek a užitečných informací pro ostřílené profíky jak dále vylepšovat své projekty.

affiliate-konference

Náhled jedné z přednášek na 5. Affiliate konferenci

Proč se zúčastnit 7. Affiliate konference?

Pro majitele e-shopů:

Hlavním cílem je poznat výhody affiliate marketingu a využít tak tento marketingový kanál, k získání nových zákazníků a obchodních příležitostí. Dozvíte se, proč již několik let úspěšně využívají affiliate marketing značky jako je Mall.cz, Tchibo, Kasa.cz, Zoot.cz, Bata.cz, Tescoma.cz, Astratex.cz, Nakupvakci.cz, Slever.cz, DameJidlo.cz. a mnoho, mnoho dalších úspěšných značek?

Pro affiliate partnery:

Mezi nejvýznamnější přínos pro partnery určitě bude patřit osobní setkání jak s inzerenty, ale také s affiliate partnery. Určitě není nad osobní kontakt, doporučení a navázání přímé spolupráce.

Mimo těchto výhod, se také dozvíte jak získat vyšší konverzní poměr u jednotlivých affiliate programů a podobně. Účastníci minulých konferencí mě určitě dají zapravdu, když zmíním, že na těchto akcích často ti nejúspěšnější odhalí část nebo dokonce celé své know-how, včetně ukázek na konkrétních příkladech a s reálnými čísli.

Networking a afterparty je samozřejmostí

Nedílnou součástí Affiliate konference je i odpolední networking a afterparty, kde panuje super atmosféra, která pomáhá ke sdílení osobních zkušeností, navazování nových kontaktů a spolupráce.

Tip na příspěvek:  Rok od vzniku tohoto blogu o novinkách na internetu

Novinkou je také panelová diskuze, která má za úkol odpovědět na otázky, které vyvstaly během konference. Taktéž se můžete těšit na oborné workshopy.

Dopolední workshop Proč affiliate program? a odpolední workshop Pokročilé funkce CJ.com

Přehled přednášek

  • Petr Jurča, úspěšný affiliate partner, spolumajitel společnosti Liquid Design
  • Tomáš Dekan, úspěšný affiliate partner se zkušenostmi z domova i zahraničí, spolumajitel Refundo.cz a Cestolino.cz
  • Tomáš Růžička, Online Marketing Specialist ve společnosti Conrad Electronic ČR
  • David Eiselt, zakladatel Cestujlevne.com, jeden z top affiliate partnerů v cestovním ruchu
  • Robert Studený, Founder & COO VIV NETworks operátora největší affiliate sítě v regionu, CJ.com
  • Jiří Žůrek, ředitel odboru pro styk s veřejností, Úřad pro ochranu osobních údajůA další …
Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons