Napojení WordPressu na platební bránu, včetně správy fakturace

Jelikož jsem příznivcem redakčního systému WordPress, musím zde zmínit jeden užitečný plugin.

Jedná se o novinku od českého autora Jana Čejky, který vám pomůže vyřešit problematiku fakturace přímo ve WordPressu.

Než zmíním informace k samotnému pluginu, rád bych zde řekl něco o samotném autorovi. Jan Čejka je hodně znám využíváním různých léčebných metod a pořádáním kurzů páce s energií atd. Mimo těchto činností, má také za sebou více jak dvacet let zkušeností s vytvářením webových projektů.

Proč to tu zmiňuji? Odpověď je velice jednoduchá. Jelikož Jan je i příznivcem info-marketingu, ví přesně, co musí tento nástroj – plugin splňovat a jaké jsou potřeby jak ze strany uživatele, tak ze strany administrátora webu (wordpressu).

Plugin Fakturace pro WordPress

Tento užitečný plugin ocení především majitelé stránek, kteří se chystají nebo již prodávají nějaký produkt, a nemají dosud vyřešeno fakturování a napojení na platební bránu. Velkým přínosem může být například při populárním prodeji e-booku, nebo zpoplatnění členské sekce.

Plugin Fakturace od českého autora, vám nejen vyřeší samotnou fakturaci, ale hlavně umožní napojení na online platební bránu GoPay. Mimo to umožňuje i napojení na jeden z nejpoužívanějších systémů na správu provizního programu AffilBox od Mária Roženského.

Plugin Fakturace

Plugin Fakturace můžete mít i v základní verzi zcela zdarma. Určitě ho doporučuji vyzkoušet.

prémiové (placené) verzi získáte navíc mnoho dalších výhod a nastavení. Pokud jste majitelem více webových stránek, stačí vám tento plugin zakoupit pouze jednou.

Prémiová verze se liší například v možnosti využití více formulářů, možností více položek na faktuře čí provedením více akcí současně po zaplacení produktu pomocí platební brány. Navíc nabízí funkci tzv. akční cena , kdy akční cena je časově omezena od prvního příchodu návštěvníka na stránku.

Tip na příspěvek:  Rychlost připojení k Internetu

Kromě těchto funkcí můžete využít i zařazení do emailových seznamů či volání externích služeb (HHTP POST a GET). Oproti verzi zdarma můžete data exportovat do účetnictví, nebo využít přehledné statistiky prodejů. Také můžete využít kromě zmiňované platební brány GoPay i automatický import plateb z Fio banky.

Možností je určitě více a nadále se bude vylepšovat. Doufám, že jsem vám dál užitečný tip na plugin pro WordPress, i ve verzi zdarma. Při použití pluginu FAKTURACE snadno proměníte jednoduchou webovou stránku v prodejní web.

Sdílejte článek přátelům:
, , , , , , , , ,

Show Buttons
Hide Buttons