Zjistěte kdo opisuje a kdo vám krade data z webu?

Pokud jste autorem originální textů a článků, a nechcete aby někdo opisoval bez vašeho svolení? Na internetu je služba jménem Copyscape která tuto službu nabízí jak ve verzi zdarma tak v placené profi verzi Premium.

Služba Copyscape je řešena velice jednoduchým způsobem. jednoduše zadáte URL adresu kterou chcete zkontrolovat a zobrazí se výsledek podobných či stejných textů na internetu. Ve výsledku se zobrazí i služby jako jsou služby na příklad Linkuj atd, Dále také RSS zdroje. Takže je potřeba si uvědomit že pokud nabízíte možnost přidávání RSS zdroje tak tyto odkazy můžete přehlédnout. Přesto je podivuhodné jak někteří opisují –kopírují váš obsah webu a kradou vaše data se kterými jste si dali spousty práce.
Copyscape naleznete na webové adrese www.copyscape.com .

 Služba vyhledá kdo od vás opisuje!

Jednoduše řečeno služba vyhledá kdo od vás opisuje. Jelikož je základní verze zdarma tak má určitá omezení (počet výsledků hledání je omezen na deset), ale jako počáteční výsledek zcela postačí. Po zobrazení výsledků hledání se zobrazí výsledky ve formě odkazů. Pokud na odkaz kliknete zobrazí se stránka na které je barevně odlišen text který je totožný s porovnávanou stánku. V horní časti se vám zobrazí počet použitých slov a procentuelní vyjádření podobnosti stránky.

No nemá cenu o tom zde sáhodlouze psát. Vyzkoušejte a uvidíte zda má pro vás tato online služba přínos či nikoliv. Můžete ještě využít velké nabídky bannerů této služby který umístíte na vaše stránky čímž dáte vědět že jsou stránky pod kontrolou opisování textu a možná tím odradíte potencionálního zloděje vašeho textu který pro vás má velkou cenu.

Tip na příspěvek:  Co dnes znamená SEO a jaký bude další vývoj?

Sdílejte článek přátelům:
, , , , ,
Show Buttons
Hide Buttons